Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ekt
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YANDEX - Harita ve Navigasyon Hizmetleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben bu konuyu zamanında yandex'e bm@destek.yandex.com.tr adresi üzerinden bildirdim ve ilgili adresten "Onayınızı almadan yüklenmiyoruz ki" gibi cevap... Mesaja git »
YANDEX - Harita ve Navigasyon Hizmetleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Eskiden yandex gps ve disk kullanırdım. Bilgisayara bir şey yüklerken virüs gibi çaktırmadan yüklenmeye çalışan yandex eklentileri/uygulamaları yüzünd... Mesaja git »
selamlar, bu cihazda tarayıcıdan bilmemneizle.com gibi sitelerden film izleyebilir miyiz ?... Mesaja git »
Sıfır faturalı A7 2017 konusunu başlattı (7 ay önce)
mi box almayı düşünüyordum. İndirimli hali 321 tl. Piyasada da aynı fiyatta satılıyor. İndirimler pek gerçekçi gelmedi o yüzden.... Mesaja git »
Samsung 4K UHD TV UE43MU7000 Uygun fiyata satılık. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Boyner Bahar Indirimi ( Outlet Dahil) 750/250-500/150-250/50 başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
elimde 500 tl'lik bir adet gift card var. 450 tl'ye satıyorum. İlgilenen olursa ilanıma bakabilir.... Mesaja git »
satıldı - 500 tl boyner hediye kartı 450 tl konusunu başlattı (10 ay önce)
Merhaba, Elimde 500 tl değerinde boyner gift card bulunuyor. Kullanma süresi yok. İstediğinizde kullanabilirsiniz. İstinye park veya cevahir boynerde ... Mesaja git »
corsair 8 gb ram 150 tl - satıldı konusunu başlattı (12 ay önce)
Merhaba, Yeni ram aldığım için eski ramimi satıyorum. 8 gb tek modül corsair ram. İstanbul'da elden teslimi tercih ederim. ürün Parsleys'e s... Mesaja git »
sennheiser urbanite temiz durumda 350 tl konusunu başlattı (12 ay önce)
Merhabalar, Sennheiser Urbanite kulaklığımı satmaya karar verdim. Neredeyse hiç kullanılmadı. Bose kulaklık aldığım için evde fazla durumdaydı, satmay... Mesaja git »
Arkadaşları

Parsleys
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sıfır Vatan Faturalı Toshiba Store Canvio 1TB 2,5'' USB 3.0 - 135 TL
Alıcı: ascend
Tarih: 21 Nisan 2015; 18:31:54
Yorum
SORUNSUZ ALIŞVERİŞ, TEŞEKKÜRLER
Genel Puan

Ürün: Asus GTX660 DC2U OC Vatan Garantili - 315 TL
Alıcı: inception1907
Tarih: 11 Nisan 2015; 1:59:36
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti.Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı
Alıcı: selamninja
Tarih: 3 Nisan 2015; 22:25:25
Yorum
Sıkıntısız ve keyifli alışveriş, sıkıntısız müşteri.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109