Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Omelette Lover
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Ekim 1976
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ağustos 2002
2. el mesaj sayısı: 407
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
IPHONE SİMKİLİT / iCLOUD AÇMA TÜM ÜLKE-OPERATORLER* %100 BAŞARI! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
PM atıp fiyat istedim.... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Ürün linki vermek size kalmış bir şeydir, konu sahibi herhangi bir çıkar veya kazançla ilişkilendirilemez, sorusu olanlar doğrudan Donanım Haber yönet... Mesaja git »
Asus 6870 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
175'e dusurdum... Mesaja git »
ipad 2 32GB 3G Gri başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
fiyat guncellendi.... Mesaja git »
CORSAIR XMS2 2GB (2 x 1GB) 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 1066 (PC2 8500) Dual Channel Kit Garantisi yok, problemsiz. 85 TL... Mesaja git »
ipad 2 32GB 3G Gri konusunu başlattı (3 yıl önce)
Kozmetik olarak 8/10'dur. Sol ust kosesinde hafif bir gocme vardir. Onun disinda cizik vs bulunmuyor. Garantisi bitti, TR'den alinmis kayitli ... Mesaja git »
Asus 6870 konusunu başlattı (3 yıl önce)
Garantı yada kutusu yok. Mevcut sistemimde kullanıyorum. 200TL istiyorum https://www.asus.com/tr/Graphics-Cards/EAH6870_DC2DI2S1GD5/specifica... Mesaja git »
Sony Playstation VR fiyatı belli oldu, işte detaylar başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Roark, çıkınca hemen yine birilerini dolandırıp , alırsın hemen değil mi?... Mesaja git »
Tekliflerinizi PM yoluyla atiniz. Lutfen bu var, ustune ne kadar verirsin tarzi yaklasmayiniz, teklifinizi acikca belirtiniz. Kart vatandan al... Mesaja git »
TurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internet başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
evet piskin piskin de burada cevap yaziyor. Boyle karakterleri yetistiren aileleri cok merak ediyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

pLayer

MühendisMurat

deko1905

yıldız5555
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094