Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CenturyVB
Gerçek AdÜnsal Ömer ÇAKMAKLI
Doğum Tarihi22 Mayıs 1974
MeslekBilgi İşlem
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
golf alacaklar için öneriler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Burada, istedikleri donanımları belirten forumdaşlarımız için yapılan hesaplamalar ve donanım motor önerileri yer almaktadır.... Mesaja git »
Çift işletim sistemi (Win8+Android 4.4) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Teşekkürler , usb ile nasıl boot edeceğim , biosta beceremedim usb den boot u?... Mesaja git »
Çift işletim sistemi (Win8+Android 4.4) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlar bu cihazı ilk alındığı haline nasıl döndürebilirim? Win10'a yükselttim ama win8'deyken etkinleştirilmemiş , dolayısıyla win10'da da etkin... Mesaja git »
Çift işletim sistemi (Win8+Android 4.4) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
mükerrer post... Mesaja git »
EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Kutu içerigi zengin, netligi ortada. Daha ne olsun Satın Aldığım Link : Youtube Videomun altındadır. Buraya link koyamıyorum. Güncel indirim ... Mesaja git »
Amkov AMK7000S - Xiaomi Yi - Eken H9 Kıyaslaması başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Iyi gunler arkadaslar. Su an elimde kendi kullandigim xiaomi yi yeni alsigim amkov amk7000s ve ese dosta aldigim eken h9 mevcut. Eken 1 2 gune ulasmis... Mesaja git »
Scythe Slip Stream Slim 120mm Fan Arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Getiren olursa bende 2 adedine talip olabilirim... Mesaja git »
RM750,AX760i,SUPERNOVA 850 G2. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Arkadaşlar bu 3 psu arasında kaldım lütfen yardımcı olur musunuz hangisi almam doğru karar olucaktir? Sessizlik önemli bir etken. 1,2 yıl sonra cinlam... Mesaja git »
Corsair'den getirdiğim; faturalı ve garanti belgeli ürünlerdir. Corsair uluslararası garanti vermektedir ve ürünlerin garantileri Türkiye'de d... Mesaja git »
Arkadaşları

ozansahin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Alnımdaki hattı yaşımın matemi sanma
Her çizgi açıldı acı hicrân ateşinden
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC, Notebook, AMD
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
iPhone, Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
TV

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078