Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
YesimCirakli
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
An itibariyle otomatik güncelleme kapalı olmasına rağmen cihaz kendi kendine 9'a güncelledi! Çok kızgınım!... Mesaja git »
Yeni yayınlanan final sürüm v2.1.22 yazılım detayları: Since v2.1.19 change logs: System 1. Optimize the system stability. 2. Optimize the accuracy o... Mesaja git »
Bu arada X9S için yeni final sürüm 2.1.22 yazılımı çıkmış. Papirus hocam detayları verecekyir. Bir aksilik olmazsa yarın ben de kuracağım.... Mesaja git »
Dolby Atmos Hoparlör tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
"Çoğu hoparlör 4-8 ohm destekli olur. Ve bunun için hoparlör üzerinde bir ayar olmuyor. Bunu amfi kendi ayarlıyor. Bunun dışında Heco da 4-8 ohm deste... Mesaja git »
Dolby Atmos Hoparlör tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Diğer hoparlörlerim 8 Ohm. Ayrıca şimdi AVR özelliklerine baktım sanırım 4 ohm desteklemiyor. Bu yüzden 8 ohm birşey alacağım. Fakat Magnat da 4-8 ohm... Mesaja git »
Dolby Atmos Hoparlör tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yukardaki bilgiler ışığında şu 2 model hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Fiyatı uygun göründü ama beş para etmez almayın mı dersiniz? Heco 6... Mesaja git »
Killer E3000 ethernet kontrolcüsü duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
"Şimdilik piyasada 2.5GbE ürünü olmadığı için kontrolcüyü en üst seviyede test etmek pek mümkün değil." Yahu RJ45 bakır teller üzerinden 10 GbE destek... Mesaja git »
Bu mudur Supra efsanesi? !!! Meydan yine Nissan GT-R a kaldı.... Mesaja git »
Google One geçişi ülkemizde başladı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Fiyatlar güzel ama keşke istediğimiz klasöre çevrimdışı olarak da erişebilme yetkisi verebilseydik. Sırf bu yüzden 3 kat daha pahalıya dropbox kullanm... Mesaja git »
Dolby Atmos Hoparlör tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yanıtınız için çok teşekkür ederim, önerilerinizi dikkate alacağım. Tek endişem farklı marka atmos hoparlörleri kullandığım zaman ses renginin farklı ... Mesaja git »
Arkadaşları

webmasteryeri

Mehmet Ali Karakaya
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109