Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
byefe43
Gerçek AdNazım AKTAŞ
Doğum Tarihi27 Temmuz ****
MeslekBankacı
KonumKütahya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Müteahhit iskan ruhsatı almazsa? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Banka kredisi kullanarak 2 yıl önce bir ev aldık. Evin kat irtifak tapusu var. Evi aldığım şahıs evi müteaahhidten almış. Diğer daire sahipleriyse evi... Mesaja git »
Hocam ilgin için çok teşekkür ederim. dediğin gibi kamera ayarlarına girdim kayıt yeri SD kart idi değiştirip bi resim çektim galeriye gidip cameraya ... Mesaja git »
Günaydın arkadaşlar, sizlerden önemli bi mağduriyetim için yardım isteyecem; rn 3pro telefonumun kamerasından çektiğim resimler kararıp kalıyor bisüre... Mesaja git »
Günaydın forumdaslar, benimde bir sorum olacak yaklaşık 2 yıldır wish aliexpres den alışveriş yapıyorum. Yaklaşık 2 ay evvel eşime sahte! Taki sipariş... Mesaja git »
Kapsadığı : DHL , TNT, Fedex , DB Schenker USA , DHL G. F , Air Cargo , Post/EMS(with USPS) , Container , Bill Of Lading... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
AliExpress Ana Konusuna Hoşgeldiniz * Bu konu, detaylı AliExpress rehberi ve 1000'e yakın ürün incelemesini içermektedir. Sorularınız... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda Hiremco Zapper HD Plus sahibi oldum. Foruma baktığım zaman bu uydu alıcısında bilgi alışverişi yapabilecek bir konuya... Mesaja git »
Hayırlı satışlar. Takip!... Mesaja git »
#MERHABA Takipte kalın güncel. Cihaz tanıtımları, örnek fotoğraflar. ayrıca youtube kan... Mesaja git »
Dün 3. RN3 pro için ödemeyi yaptım bugün kargo bekliyorum. Tekrardan teşekkürler Orkun. Hayırlı satışlar... Mesaja git »
Arkadaşları

Archelot

_numlock_

madada256

lavaboo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172