Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
byefe43
Gerçek AdNazım AKTAŞ
Doğum Tarihi27 Temmuz ****
MeslekBankacı
KonumKütahya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar günaydın. Geçen hafta note3 prodan Mi6 ya terfi ettim. Ancak bi sorunla karşı karşıyayım şöyle ki; eski telefonda takvim ekranında ben hiç... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
28Nisan da satışta çıktı Teknik özellikler Ekran : 5.15inç 600nit 2.5d FullHD Corning Gorilla Glass4 Kasa: Seramik /cam CPU : Qualcomm Snapdrago... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Nillkin marka ekran koruyucusu aldım Gearbestten 3 tane hem kendime hem arkadaşlarıma tanesi 25 TL'ye. Aliexpresste 42 tl şu anda. Hiç boşluk kaimıyor... Mesaja git »
Hocam ilgin için çok teşekkür ederim. dediğin gibi kamera ayarlarına girdim kayıt yeri SD kart idi değiştirip bi resim çektim galeriye gidip cameraya ... Mesaja git »
Günaydın arkadaşlar, sizlerden önemli bi mağduriyetim için yardım isteyecem; rn 3pro telefonumun kamerasından çektiğim resimler kararıp kalıyor bisüre... Mesaja git »
Günaydın forumdaslar, benimde bir sorum olacak yaklaşık 2 yıldır wish aliexpres den alışveriş yapıyorum. Yaklaşık 2 ay evvel eşime sahte! Taki sipariş... Mesaja git »
Kapsadığı : DHL , TNT, Fedex , DB Schenker USA , DHL G. F , Air Cargo , Post/EMS(with USPS) , Container , Bill Of Lading... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS YARIYIL İNDİRİMLERİ BAŞLADI★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Lİ-NİNG,CHUWİ,MEGİR MAĞAZALARINDA GÜZEL İNDİRİMLER VAR.UGREENde BİLE İNDİRİM YOK MALESEF. AliExpress Ana Konusuna Hoşgeldiniz * Bu k... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda Hiremco Zapper HD Plus sahibi oldum. Foruma baktığım zaman bu uydu alıcısında bilgi alışverişi yapabilecek bir konuya... Mesaja git »
Hayırlı satışlar. Takip!... Mesaja git »
Arkadaşları

Archelot

_numlock_

madada256

lavaboo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110