Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
diabloshell
Gerçek AdDeniz Korkmaz
Konumİzmir, Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhabalar, Elimizde kalan son parti, ekran kartı, ram, işlemci, anakart, güç kaynaklarının satışı devam ediyor. Kartların fiyatını tekrardan indirim... Mesaja git »
ZYXEL NSA320 NAS SERVER+2x 3tb WD HGST başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
[Satılık] 16gb ddr3 1866 mhz Ramlar 3 aylık 499TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
Merhabalar, Asus anakartım bozulduğu için, artık ryzen ddr4 e geçmeye karar verdim. Ramlarım ve işlemcim satılıktır. Ram: 1- ddr3 1866mhz 3 aylı... Mesaja git »
Satıldı Silinebilir başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Satılık Samsung 8GB DDR3 1600Mhz Ram (Adetli) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Satılık Samsung Marka 8GB DDR3 1600Mhz Ram. Kutu ve fatura yoktur. Ürünler kullanılmamıştır. Sıfır sistemlerden sökülmüştür. İsteyenler "ikinci el" ol... Mesaja git »
Silverstone 1200w Gold Modüler Power Supply başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Kutusu ve tüm kabloları eksiksiz . En ufak bir sıkıntısı sorunu yoktur. Garantisi faturası olmadığı için yok. Ancak zaten sıfır ayarındadır. Silv... Mesaja git »
[SATILIK] Farklı Çeşit Kasa ve Güç Kaynakları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
GÜÇ KAYNAKLARI: - Corsair TX650W 650W 80+ Güç kaynağı: 175TL (Kutusuz, Faturasız) - Platoon 400W güç kaynağı: 80TL (SIFIR) (STOK 10 ADET) KASALAR: - C... Mesaja git »
satıldı seasonic 860w platinum 550tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 ay önce)
Seasonic 860w plat... Mesaja git »
[SATILIK] Farklı Çeşit İşlemciler ve Anakartlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 ay önce)
ANAKART - İŞLEMCİ SETLERİ: - Intel Core i7 920 + Asus P6T 1366 soket set: 550TL (Kutusuz, Faturasız, Soğutucusuz, Aynalı) - Intel Core2Duo E... Mesaja git »
SATILIK - GSKILL DDR3 16GB(2x8GB) RipjawsX 1600MHz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 ay önce)
Garantisi var ama ne kadar şuan bilmiyorum gün içerisinde ekleyeceğim. GSKILL DDR3 16GB(2x8GB) RipjawsX 1600MHz İzmir içi elden teslim önceliğimdir. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094