Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
c4cem
Gerçek Adcem başgan
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
1. Bu konu sadece Donanımhaber kullanıcılarına dijital oyun alım/satım konusunda aracı olacaktır. DH Yönetimi hiçbir şekilde satış detaylarına, satışt... Mesaja git »
Doğru mu yaptım? (aşk+evlenme konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Sevgili akrep kardeşim , sen fazla bile dayanmışsın . L bu kadınların çenesi çekilmez , sen her zaman haksızsın . Erkek doğuştan haksızdır çünkü erk... Mesaja git »
PS4 oyunlarına yama ekleniyor mu ki ? Bu yama yapılırsa PS4 e nasıl ekleyecegiz... Mesaja git »
ASSASSIN'S CREED: ORIGINS "27 EKİM 2017" başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaslar sadece dlcleri oynama gibi bir seçenek var mı ? Witcher 3 dlclerindeki gibi gerekli seviye item ve senaryo ile başlatıyor mu... Mesaja git »
Assassin's Creed Odyssey | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ac origins'İ oynayanlar bu oyun ile origins'i karşılaştırabilirler mi? Ne gibi farklılıklar var. Origins de bu oyun kadar keyifli mi?... Mesaja git »
Osho okumalı mıyım? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Orijinalden alıntı: marmix Arkadaşlar çok fazla kitap okuyan biri değilim.Kendimi bildim bileli yılda en fazla 3 kitap okumuşumdur. Bunun eksikl... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Oyun adı: skyrim special edition + fallout g.o.t.y ikisi de full dlc ve modla Türkçe oluyor Pri-Sec: pri - sec Alındığı ülke: TR Fiyat: 80-55 İletişi... Mesaja git »
THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar son ana görevi nasıl alacağız... Mesaja git »
THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Oyunda ana görevleri nasıl takip edeceğiz ? Ana görev ve yan görev olduğunu nasıl anlayacagiz... Mesaja git »
Lütfen mahalle aralarından yavaş geçin 2 kedim öldü :( başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Allah belalarını versin... Mesaja git »
Arkadaşları

yunus6397
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.063