Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ThoRiuM
Gerçek AdGürcan Merdal
Doğum Tarihi3 Aralık ****
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 18 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dostum hangi Avek'ten aldın bu fiyatı? İkinci elde saçma sapan fiyatlar var şu anda. Ben de almayı düşünüyorum ama sıfırına mı yönelsem diye düşünüyor... Mesaja git »
hocam diyosun ki gün atmasın sadece, aynı gün içinde teslim olsan yeter. ama saat 17:00'dan önce teslim olmak daha garanti olur anladığım kadarıyla. 1... Mesaja git »
Vallahi çok hızlısınız, cevaplar için tek tek teşekkürler. Ek olarak bir sorum daha var. Teslim saati 10:00 veya 13:00 gibi yazıyor sülüslerde. Saat 1... Mesaja git »
birlige katilis tarihini etkilemez ne zaman aldigin sevk belgesini 1 agustos ise katilis tarihi mesela 2 gun yok verse 3 agustosda katilman gerekir se... Mesaja git »
Herkese selam, 1. grup KD er olarak: Eğitim Birliği: 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 12 NCİ P.EĞT.A. / AMASYA MERKEZ / AMASYA Esas Birliği: ADANA ASKERALMA BÖLGE B... Mesaja git »
Acemi 15'İNCİ P.EĞT.TUG.12 P.EĞT.A.K.LIĞI/AMASYA Olanlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
O gün o saate kadar teslim olmalısın. Daha önceki gün teslim olma bence çünkü askerlik süreni etkilemiyor :) Yani erken teslim olursan erken terhis ol... Mesaja git »
Huawei Nexus 6P Türkiye ye geliş tarihi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Huawei'nin facebook Türkiye sayfasını takip ediyorum Nexus 6p ortaya çıktığı zamandan beri. Gerçekten rezaletler ve telefon satmak gibi bir niyetleri ... Mesaja git »
Superonline Hız Testi Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Rica ederim. Valla çözülsün de nasıl oluyorsa olsun :) yoksa gerçekten sinir bozucu olabiliyor. Küçük boyutlu bir fotoğraf yüklemek bile saatler sür... Mesaja git »
Superonline Hız Testi Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Önce modemimi değiştirdiler ki pek bir işe yaramadı fakat sonradan heralde kendi merkezlerinden bir şeyler yaparak teknik olarak çözüme ulaştılar. Y... Mesaja git »
payapl ile ilgili soru nasıl güvenilir bu başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Hangi siteden bahsediyorsunuz bilmiyorum fakat ben bir çok kez PayPal kullanarak alışveriş yaptım hiçbirinde alışveriş yaptığım sitenin üzerinden PayP... Mesaja git »
Arkadaşları

xntss
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Intel i7-3770K, Asus P8Z77-V Pro, Corsair XMS3, Coolermaster HAF X
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109