Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
basaranturkmen
Gerçek AdBaşaran Türkmen
KonumTekirdag
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FİFA 18 COİNS konusunu başlattı (2 ay önce)
Oyunu bi süre oynadım ticaret ile biraz coin kastım 500k kadar isterseniz direk hesap ile isterseniz 100k 25 TL şeklinde satabilirim Sistem Notu : B... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Selamlar bende switch almak istiyorum ama Türkiye'de fiyatlar pahalı hangi site yolluyor ürünü acaba... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Herkese selamlar bende bir switch almak istiyorum ama Amazonda adresime teslim yok diyor Alman sitesinde de İngiliz sitesinde de ne yapabilirim... Mesaja git »
Thrustamaster T500RS & TH8A konusunu başlattı (bir yıl önce)
Ürün 1 ay kullanıldı sıfırdır kutusu durmaktadır istediğim etkiyi yaratamadığı için satmaya karar verdim Youtubeta Setle oynarken Gameplay videolar... Mesaja git »
Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yok hayır o ben değilim... Mesaja git »
Windows 10 Xbox Store sorunu konusunu başlattı (2 yıl önce)
Selamlar bi sorunum var xbox simgesine tıkladığımda ekran hemen kapanıyor internette araştırdım ama bi sonuca varmadım forza aldım oynayamıyorum bi ya... Mesaja git »
Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Herkese selamlar pazartesi t500 rs setim geliyor amacım Youtubetaki SlapTrain gibi bi set yapmak hidrolik el freni falanda aldım yarış koltuğu koyacak... Mesaja git »
Herkese selamlar ürünü donanım haber forumundan kod ile aldım ama ürün storede değil xbox one için gözüküyor bendede konsol olmayınca nasıl yapmam laz... Mesaja git »
Takaslık İ5 6400 ve RX470 konusunu başlattı (2 yıl önce)
Elimde i5 6400k 2.7 grz işlemci ve sapphire rx 470 oc 4gb var i7 işlemci ve rx480 8 gb ile takas etmek istiyorum üstüne para verebilirim http://... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Herkese selamlar bu konuya bende bi şeyler yazmak istiyorum ps1den beri gran turismoyu oynarım forzanın bi kaç oyunuda oyna fırsatım oldu forza güzel ... Mesaja git »
Arkadaşları

kaaaantr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.023