Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
umurmetin01
Gerçek AdUmur Metin01
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sorunu çözemedim, sanırım bu anakart bu şekilde destekliyor daha üst limit veremiyor maalesef.... Mesaja git »
Sıvı soğutma: Hydro Serisi™ H80i Pompa BOZUK başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
pompasının bozuk olduğunu nasıl anladınız ? benimde soğutucum da bir sıkıntı var fakat nerde sıkıntı olduğunu çözemiyorum... Mesaja git »
Dün Samsung Evo 960 SSD aldım 3.1 TB yazılmış sadece. Youtube üzerinden videolarını izledim ve birçok değerlere vs baktım benim değerler gerçekten çok... Mesaja git »
Dün Samsung Evo 960 SSD aldım 3.1 TB yazılmış sadece. Youtube üzerinden videolarını izledim ve birçok değerlere vs baktım benim değerler gerçekten çok... Mesaja git »
SATILDI - AOC G2260VWQ6 75 Hz 1ms Full HD Gaming Monitör - TR Garantili başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
açıklama için teşekkür ederim. Hayırlı satışlar :)... Mesaja git »
SATILDI - AOC G2260VWQ6 75 Hz 1ms Full HD Gaming Monitör - TR Garantili başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
"Aynı ürün sıfır" şu fiyat demişsiniz fakat benim sattığım üründe sıfır açılmamış kutudur. 5 günlük faturalıdır. İsteyen dilediği yerden almakta öz... Mesaja git »
SATILDI - AOC G2260VWQ6 75 Hz 1ms Full HD Gaming Monitör - TR Garantili başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
http://www.hepsiburada.com/aoc-g2260vwq6-21-5-75-hz-1ms-analog-hdmi-display-full-hd-freesync-oyuncu-monitoru-p-BD805440?magaza=Laptopf%C4%B1rsat%C4%B1... Mesaja git »
SATILIK GALAX HOF GTX 970 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
@vesper2663 arkadaşa satılmıştır.... Mesaja git »
SATILIK GALAX HOF GTX 970 konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar GALAX GTX 970 HOF ekran kartımı 1070 aldığım için satıyorum ürün tertemiz hiç bir sorunu yoktur Exa bilgisayar garantilidir fat... Mesaja git »
SATILIK GALAX HOF GTX 970 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
benim psu 650 watt 80+ bi sorun yaşamadım ama bi araştırıp bir bilene sormak gerek yanlış bilgilendirme yapmak istemem hocam... Mesaja git »
Arkadaşları

Interstellar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK GALAX HOF GTX 970
Alıcı: vesper2663
Tarih: 19 Ekim 2016; 22:25:10
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078