Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fotoroman
Gerçek AdAbdullah Fatih Demirci
KonumAnkara, Turkey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evga GTX 1060 6GB 920 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
6 gb tek fanlı modelidir. Sıfır gibi tertemizdir. 8 aylık üründür. Evga uluslararası 3 yıl garantisinden 2 yıl 4 ay kalmıştır. Evganın garantisi yurti... Mesaja git »
SATILDI konusunu başlattı (bir yıl önce)
yurtdisindan alinmis olup, cok az kullanilmistir sifir ayarindadir, egpu sisteminde kullanilmistir, fotograflar egpu aparati uzerindeyken cekilmistir,... Mesaja git »
İyi Forumlar Ürünü 2 Hafta Önce Hepsiburada.com'Dan aldım .Garanti belgesi Faturası Kutusu Herşeyi Mevcuttur. Monster Bilgisayara Geçiş yaptığı... Mesaja git »
Sıfır - 2.El Acer Nitro 17" gtx960m Li Gaming Laptop başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Arkadaşlar Ürünleri Düzenli ŞEkilde Yazdıgımı Düşünüyorum. Gaming Serisi Laptop Hepsi ikinci El Olan Cihazlarda 4gb gtx 960m vardır 2.EL ACER: Nit... Mesaja git »
SATILDI | MSI PX60 6QE İ7-6700HQ 8GB DDR4 GTX960M GDDR5 2GB 128GB+1TB HDD başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Arkadaşlar 26.04.2017 tarihli faturalı bilgisayar satılıktır. Alacak karşılığı aldığımdan satıyorum. Yanında HP 17" kasnaklı çanta hediyemdir. İ... Mesaja git »
Evga Gtx 1070 Sc başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Temiz bir ürün hafif cw var ama rahatsız edecek düzeyde değil Amazon ürünüdür. [size=2][/size]... Mesaja git »
... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Ürünü 2-3 gün kullandım ve kutusunda beklemektedir.Tek fanlı acx 2.0 Evga Superlocked overclocklu versiyon olup Amazon.com faturalıdır. Özellikle ka... Mesaja git »
ZOTAC GTX 1070 Mini 8GB || SATIŞ İPTAL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
2 ay olmadı amazondan aldım 5yıl garanti kaydı yapıldı. resim atarım akşam Sorulan Detaylar Kutusu varmı: var Fatura:elektronik olarak var aparatları... Mesaja git »
SATILDI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
yurtdisindan alinmis olup, cok az kullanilmistir sifir ayarindadir, egpu sisteminde kullanilmistir, fotograflar egpu aparati uzerindeyken cekilmistir,... Mesaja git »
evga gtx 1060 3gb SC başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
satildigi sehir yanlis olmus, istanbulda satiliktir... Mesaja git »
Arkadaşları

Fatz

kayacan93

skywalker33
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: MSI GTX 570 TWINFROZER 3 OC -- SATILMIŞTIR
Alıcı: MrDeNNiS.
Tarih: 14 Mayıs 2015; 20:53:18
Yorum
güvenilir, ilgili, dürüst satıcı. gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz :)
Genel Puan

Ürün: SIFIRDAN FARKSIZ LENOVO Y5070 i7-4710HQ li 4g gdrr5 gtx 860m li
Alıcı: 1mpossible
Tarih: 14 Mayıs 2015; 20:49:31
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102