Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kent290lf
Gerçek AdKent Bus
Doğum Tarihi1 Eylül 1992
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2 gündür bu konuya bakıyorum. Evet 1.4 150hp olan motorlarda yaşanıyor.... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
1.6 200hp olan turbolu motorların pistonlarında problem var mı?... Mesaja git »
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Beyler, uzun süredir Megane ve muadil araçlara bakıyordum. Kararımı Megane'dan yana kıldım yalnız kafamı karıştıran bir iki ufak şey var. 1.5 dCi ... Mesaja git »
► AURIS FAN CLUB ◄ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
1.4 dizel otomatik şehiriçi ortalamanız kaç lt? Megane ve Auris arasında kaldık. Megane daha ağır basıyor 110hp olması ve daha önce kullandığımız içi... Mesaja git »
Kapasitörlü olan kameraları çakmak girişine bağlayabiliyor muyuz? Yoksa illa sigortadan mı enerji almak gerekiyor.... Mesaja git »
Kurumsal web tasarım [BULUNDU] konusunu başlattı (24 gün önce)
Yeni açıcağımız yer için kurumsal tarz da bir web site tasarımı yaptırmak istiyoruz. Referanslı kişilere öncelik tanınıcaktır. İlan yayından kalkabili... Mesaja git »
Apple iPhone 5s Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kampanya çok güzelmiş ama Eylül ayında ki iPhone'u bekliyorum. 6 çıktığında her zaman iPhone "S" serisini alıcaksın demiştim. 6S çıktı para durumunu ... Mesaja git »
Apple iPhone 5s Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İlk çıktığında almıştım hala 5S kullanıyorum. En ufak bozulma tuşlarında falan bişey olmadı. Ekran ve hafızası biraz daha fazla olsaydı telefon parç... Mesaja git »
🔴İPAD ANAKONU🔴~İPAD 3/4/Air/Mini KULÜBÜ(736 üye)~🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Birde Pro 9.7 var sanırım bu da yeni çıkan ama 10.5 en yeni çıkanı Yansıma engelliyici özellikte olanı retina ekranlı olanlar mı? forumda en çok yansı... Mesaja git »
🔴İPAD ANAKONU🔴~İPAD 3/4/Air/Mini KULÜBÜ(736 üye)~🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cellular özellikli bi ipad bakıyorum. Data hattı olarak en uygun tarife hangisi? Vodafone 30 TL civarı fiyatı var 5gb iPad pro ile iPad arasında ne g... Mesaja git »
Arkadaşları

ALBORZ
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda, Renault, Jaguar
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063