Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kent290lf
Gerçek AdKent Bus
Doğum Tarihi1 Eylül 1992
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sil kısmı aktif değildi. Bende pek anlayamadım. @mkarpuz61 bizim araçta hafıza kartı yok. Yeni bir hafıza kartı alıp bir kişinin hafıza kartından ... Mesaja git »
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Beyler selamlar megane 3 sport tourer 1.5 dci otomatik aldım bugün. bir kaç sorum olacak 1)araçta navigasyon var ama harita yüklü değil diyor. Tü... Mesaja git »
YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yarın sabah 2011 model edc sport tourer alıyorum tanıdıktan. Sormak istediğim 1,2 soru var. Tanıdığım olduğu için arabayı daha önce de sürmüştüm araç... Mesaja git »
Counter-Strike: Global Offensive [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kasa açmak için düzgün bi site bilen var mı? ... Mesaja git »
iOS için Tor Browser Onion ücretsiz oldu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
AppStore da buldum ama indirmek icin odeme bilgilerinizi girin diye uyari verdi. Normalde ucretsiz olan uygulamalarda bunu yapmaz ve telefonunuza ind... Mesaja git »
MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Cevap için teşekkürler. İncelemede kasa da farklılıklar olduğunu ama piyasaya o farklılıklardan daha azıyla çıkacağını söylediler. Hantal kasa ile ... Mesaja git »
Monster Abra A5 v10.1 "GTX 1050 Ti ve i7 7700HQ testte" başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Abra A5 V8'in baz satış fiyatı 3.800 TL iken GTX1050 modellerinin satış fiyatı baz hali 4.500 TL olur. İncelenen notebook'un satış fiyatı 7-8 bin tl ... Mesaja git »
MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Abra A5 V8 1.2 + 256GB SSD + 16GB (2x8GB) ram ile özelleştirip almayı düşünüyorum. Fiyat olarak 4.300 TL civarına geliyor. Abra A5 V8 1.2 serilerinde ... Mesaja git »
Jaguar X-type (01-09) Sahipleri Buraya.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Evet 7 serisi ile X-Type kıyas kabul edemez. 7 serisi X-Type'dan sonra sizi üzer. Motorlar hemen hemen aynı ama arada farklılıklar var. Ateşleme sist... Mesaja git »
Jaguar X-type (01-09) Sahipleri Buraya.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
10 yıl sorunsuz LPG ile X-Type mı? S-Type olsa doğrudur derdim ama X-Type Şuan satılıkta olup motoru bitmeye yakın en az 2,3 araç sayarım. Hepsi ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109