Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahmetddr
Gerçek Adahmet durdu
Doğum Tarihi17 Kasım 1983
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
WD Blue 3D NAND 500GB PC SSD - SATA III 6 Gb/s, M.2 2280 - WDS500G2B0B 70$... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
güncel servis bakım ücreti 30 bin bakımı - filtreler vs 986 TL - Bursa Doğuş Oto... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
valla golfe o paraları verecek kadar kendini kaybettiğini düşünmüyorum :D... Mesaja git »
Cevap: Cevap: VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
usb den ekran da video izleyebiliyormuyuz.. hiç denemedim... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
doğru olduğunu kanıtlayamayacağınız rakamlar içinde, fiyat düşürün gibi önerilerde bulunmak da yanlış olur zannımca..... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
bu fiyatlardan 121 binliraya düşüyorsa doğuş, biz gidip bir tane daha alalım.. sen inandın mı ?... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Benim de 2016 Haziran aracımda var. Golf'ün lastik burçları kronik sorunlu, gıcırtı yapıyor. Son zamanlarda ben de epey kafaya taktım bazen gıcırtı dı... Mesaja git »
ihtiyaçtan aracımızı satışa çıkardık.... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
Telefon numaranı yazsaydın veya resimlerden birine koysaydın daha iyi olurdu, Aracın fiyatı cok iyi, almayı düşünenler için bulunmaz diye bilirim. ... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
ön ızgaralar olmamış .. inş golf 8 bu değildir..... Mesaja git »
Arkadaşları

CyberDiamond

hasannkarabulutt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: EVGA GeForce GTX 1080 FTW HYBRID GAMING, 8GB GDDR5X, RGB LED
Alıcı: By_UguR-X
Tarih: 15 Kasım 2016; 16:44:19
Yorum
Ürünü Van Merkezden Sipariş Ettim Anlaştık Pazarlık Olmadı Arkadaşın Fiyatı Sondu Dediği Gibi Bende Üstelemedim İstedim Geldi Ve Dediği Gibiydi Ürün Gıcır Gıcır Sağlam En Ufak Bir Sorun Yok İdi GTA 5 De 4K da Tüm Ayarlar Full de 30FPS Civarında Seyrediyordu Ve 50 Dereceyi Bile Görmüyor Kart Sanki Sıfır Kart Almış Gibiyim Paramı Havale Ettim Ürünü Kargoladı Arkadaş Sağolsun Ve Güzel Bir Paket Yapmıştı Ellerine Sağlık Sağlam Bir Arkadaş Ve Son Derece De Güvenilir İlgili Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] - EVGA GeForce GTX 960 4GB FTW+ GAMING ACX 2.0+
Alıcı: Furky!
Tarih: 5 Eylül 2016; 13:22:18
Yorum
Kusursuz alışveriş. Teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] - EVGA GeForce GTX 960 4GB FTW+ GAMING ACX 2.0+
Alıcı: Furky!
Tarih: 5 Eylül 2016; 9:29:26
Yorum
güvenilir kullanıcı, kusursuz alışveriş.
İmza
2017 - Golf - Highline - 1.4 TSI 125 BG

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.092