Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
natura
Gerçek AdMurat Toksöz
Doğum Tarihi10 Ağustos 1982
MeslekDeri Mühendisi
Konumİstanbul,Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2004
2. el mesaj sayısı: 162
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Milli savaş jeti için karar çıktı, detaylar belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Doğan SLX Direksiyon başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
valla internette youtube ta bir arkadaş başardım diyor bende yeni 94 doğan slx aldım bende deniycem bu çözüm yöntemini,google da arayınca slx direksiy... Mesaja git »
Lenovo X220 Laptop Hesaplı Ofis Laptopu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
pm attım.... Mesaja git »
SAT/TAK gobl1n'in Bit Pazarı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam x 220 duruyor mu hala? Aç WiFi , m sata disk ve ram in tamamını çıkarıp, internete gitçek bi WiFi kartla fiyatı son ne olur pm atabilirseniz sev... Mesaja git »
SAT/TAK gobl1n'in Bit Pazarı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
x220 için takip... Mesaja git »
Yanlış bilmiyorsam devletin görevi düzenlemeleri sağlamak. Sistemi kötüye kullanıp açgözlülük yapıyorlar demenin , bu kötüye kullananlar tarafından ma... Mesaja git »
12-13,3" arası intel işlemcili notebook arıyorum. En az core2duo işlemcili arıyorum. Lenovo x serisi tercihimdir.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yorum... Mesaja git »
Audı oem ve İthal yedek parça sitesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Audi A8 1994 model 4.2 mOtor ateşleme bobinini bulamıyorum. Ürünün Audi Parça Kodu : 077 905 105 , Beru marka kodu: 0 040 100 012 Yardımcı olabi... Mesaja git »
Audi Yedek Parçayı Bulamıyorum Lütfen Yardım konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaşlar Audi A8 1994 model 4.2 motor ateşleme bobinini bulamıyorum. Ürünün Audi Parça Kodu : 077 905 105 , Beru marka kodu: 0 040 100 012 Yar... Mesaja git »
Hocam ürün halen satışta mıdır acaba? x200s... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İnanıyorsanız Kazanacaksanız.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.095