Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saluteee
Gerçek Adyusuf kenan özkan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
epey bir geç oldu ama bende 2 kere 1000+ çıktı aldım KPSS için. gayet güzel, tavsiye ederim arkadaşlar gayet ilgili arkadaşımız. fotoğraf baskılarını ... Mesaja git »
Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü-2 DH Özel 34TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
yemeklerin lezzeti güzeldi. mekanın tasarımı ve şeklini hanımlar gayet beğendi ve bundan sonraki gideceğimiz lokanta konseptlerini benzer yapıdakilerl... Mesaja git »
GittiGidiyor Yeni Üyeliklere 100/20 İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
choromedan gizli sekmeyle gelmedi. ama operadan vpn+gizli sekme+modem reset yaparak aldım. konu sahibine teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaslar hepsiburadanin mobil uygulamasinda sorun mu var. Urunler seciliyor arama yapiliyor ama sepete gidemiyorum, hata veriyor surekli... Mesaja git »
Bende 119 tl lik mobilya almayi dusunuyorum. 100e 20 yada 25 lik kullanmayacak arkadaslar yardimci olabilir mi... Mesaja git »
gittigidiyor 100/20 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Banada kullanmayacagim indirimler gelmis. Isteyene ucretsiz verebilirim. 10 % neosante adlı satıcıdan yapacağınız 200 TL ve üzeri bir alışverişinizd... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
%5 n11 hesabını ücretsiz alışveriş limitsiz kullanabilirsiniz. İşinize yarasını yeter... Mesaja git »
Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
isteyene 20 tl kombo verebilirim. anlık+günlük 16:45 te anlık bitiyor Bebek & Çocuk > Bebekler İçin > Bebek Oyuncakları Sağlık & Güzellik &g... Mesaja git »
Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
10 dk kaldı ama kullanmak isteyen mesaj atsın anlık indirim 10 tl, günlük yok ne yazıkki :( Bebek Bezleri Sağlık Gereçleri Konsollar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109