Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
donsuzfare
Gerçek Adismail aydoğan
Konumİstanbul, Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
çağ atladığınız ekran kartları neler? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ati 1650x pro > 8500 gts > nvidia 460 gtx > amd r9 280x > amd r9 290 > 1080 gtx; en memnun kaldigim kart r9 290 di... Mesaja git »
Satılmıştır-ASUS R9 390X DirectCU III Strix başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
390x hala cok guclu bir ekran karti fiyati da iyi; bu fiyata kacirilmamasi gerekir diye dusunuyorum; arkadasin dedigi gibi iyi bir powera gerek var; h... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam yakın sayılırız bende tuzladayım şimdi ttneti aradım 16 verebilceklerini modeme gelen hızın 15 mbit olcağını yinelediler zaten 10 senedir aldığı... Mesaja git »
Hangi servis sagliyicisina gectin acaba... Mesaja git »
7 sene ttnet 3 sene dsmart internet kullandim 16 mbit aldigim interneti turknete gecince 8 e dustu siz deyin 5 ben diyeyim 6 tane destek kaydi olustur... Mesaja git »
Ücretsiz Delid Sayfası ( LGA 1150-1151) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam dometesin 8 tl oldugu bu donemde bu isi ucretsiz yapmaniz gercekten inanilmaz; bende istanbuldayim 4790k var 4.4 ghz de bf1 de 80 derecelere vur... Mesaja git »
İmar Barışı Yardımlaşma 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İste sorunda bu zaten; tamam kimse sikayet etmiyor ama: ruhsat alamiyorum dukkana; cunku bodrum gozukuyor; dukkana ruhsatimi 2 gunde alabilirim; ruhsa... Mesaja git »
Cunku bodrumu dukkan yaptim; normal yollardan iskanimi almaya calissam iskani alamam ayrica kucuk buyuk bazi degisikliklerde mevcut... Mesaja git »
evet arkadaşlar benim sorunum şu şekilde cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim; inşaat ruhsatımı 2010 yılında aldım, bodrum + 3 kat şeklinde... Mesaja git »
DELL S2716DG/S2416DG KULLANICILAR KULÜBÜ (2K/144 HZ/1MS/G-SYNC) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
bildiğim kadarıyla a07 sürümü 27 inç olan içindi, 24 inç o kadar sorunlu değildi tabi yanlış bilgi de vermeyeyim... Mesaja git »
Arkadaşları

Sayın
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK SAPPHİRE R9 290 TRİ-X EKRAN KARTI resimler eklendi
Alıcı: gorza01
Tarih: 31 Mart 2017; 23:09:48
Yorum
Gözünüz kapalı alışveriş yapacağınız bir satıcı gayet ilgili .
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125