Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
orchye
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
i7 4790k ile takaslık i5 4690 işlemci konusunu başlattı (8 ay önce)
Elimde kutusu tam faturalı i5 4690 işlemci mevcut. Bunu i7 4790K Haswell Refresh işlemci ile takas etmek istiyorum. İlgilenen arkadaşlar PM ile ulaşab... Mesaja git »
[Satılık] Windows 10 Pro Retail Key / Ürün Anahtarları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
[color=red][/color] Selamlar. Elimde 5 adet Windows 10 Pro Retail ürün anahtarı bulunmaktadır. Adedini 45 TL'den satıyorum. Keyler sorunsuzdur, O... Mesaja git »
MAFIA 3 STEAM CD-KEY SATILIK 50 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Asus anakart kampanyasından yararlanarak aldığım Mafia 3 Steam CD-Key'ini satıyorum. Fiyat 50 TL'dir.Ödeme havale-EFT olarak kabul ediyorum.S... Mesaja git »
SATILIK SIFIR GTX 1080 ve 1070 EKRAN KARTLARI başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Avanci arkadaşımızdan bir adet GTX 1080 Strix alınmıştır. Tekrar teşekkür ederim...... Mesaja git »
Kendisinden bir adet win10 pro, sorunsuz ve hızlı bir şekilde alındı. Tekrar teşekkür ederim.... Mesaja git »
Konu Silinsin... Mesaja git »
İlgili bütün arkadaşlar, aradığınız tüm oyunlar ve sorularınız için Özel Mesaj (PM'den) iletişime geçebilirsiniz. Ödeme Şe... Mesaja git »
SanDisk Plus 240GB SDSSDA-240G-G25 SSD Harddisk başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ürün tarafımdan alınmıştır. Çok Teşekkür ederim tekrardan :)... Mesaja git »
Evga 980 Ti Classified (Türkiye garantili) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Kart tarafımdan alınmıştır. Ama işin asıl güzel kısmı erdemms ile tanışmak oldu. Teşekkürler kardeşim. Kendine iyi bak.... Mesaja git »
marinuss nick'li kullanıcıya dikkat konusunu başlattı (3 yıl önce)
Arkadaşlar, marinuss nick'li kullanıcıya dikkat. Kendisi orjinal oyunlar başlığı altındaki takaslık hitman ürünümü çalarak kayıplara karıştı. ... Mesaja git »
Arkadaşları

CryDeviL
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125