Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mentaldantel
Gerçek Ad- -
KonumKütahya, Altıntaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PM.... Mesaja git »
SATILDI - SOUND BLASTER X-Fi TITANIUM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Ürünü forumdan aldım , yeni sistemde kullanmak istiyordum ancak henüz yeni bir sistem alabilmiş değilim. O yüzden satmak istiyorum. Aldıktan sonra bir... Mesaja git »
Asus GTX 780 DCII OC başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Kart tarafımdan alınmıştır. Güle güle harcayınız.... Mesaja git »
pm.... Mesaja git »
Satilik powercolor turboduo r9 280x başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
1 tane tarafımdan alınmıştır.... Mesaja git »
|Satılık Extrem Sistem|Parça Satışlı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar.Askere gittiğimden dolayı sistemimi satışa çıkarıyorum.Bazı parçaların garantisi bitmiştir.Bazılarının devam etmekte.Kutuları,kutu ... Mesaja git »
SATILIK---[ GTX 770 ] -- [ R9 280X ] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Sapphire R9 290 Tri-X OC 4GB GDDR5 512bit başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Sapphire R9 290 Tri-X OC 4GB GDDR5 512bit http://images.hardwarecanucks.com/image//skymtl/GPU/R9-290-SAPPHIRE/R9-290-SAPPHIRE-1.jpg Ekran ka... Mesaja git »
SATILIK---[ GTX 770 ] -- [ R9 280X ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Merhabalar Aşağıdaki Kartlar satlıktır >> Asus GTX770 DirectCU II GDDR5 ->> 2GB - 256BİT Kart ful kutulu ve pentadan 2016 mart a... Mesaja git »
1 ADET KALDI // GİGABYTE WİNDFORCE OC 4GB GTX770 / GARANTİLİ KUTULU TERTEMIZ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
KARTIMIN 1 ADETİNİ tiryaki_44 isimli kardeşime bugün SATILDI. GÜLE GÜLE KULLANSIN İNŞALLAH ARKADAŞLAR ENDEKS BİLİŞİM GARANTİLİ EKRAN KARTLA... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.086