Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
wolwes
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi13 Ekim 1983
Konumİzmir, Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Victor G301 (Clevo W650) Heatsink Arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Ya Ebuy yada Aliexpress üzerinden bulabilirsiniz ayrıca Monster'ıda arayıp sorabilirsiniz Clevo kasa kullanıyorlardı belki ellerinde kalmıştır yed... Mesaja git »
Yayına çıkarılan adamın adını geçtim daha referans verilen okulun bile adı doğru yazılamıyor üstelik yayına gelen adam sadece şahsi fikirlerini belirt... Mesaja git »
rtx 2070e 3700 tl verilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
2.el 1080ti aldım 2870 liraya kafam rahat bu zamanda rtx olmayan kart mı alınır derseniz 2 ay önce battlefield 5 aldım originde duruyor hala toplam 8 ... Mesaja git »
Aynen silahlı Predator istemiştik hatta 2 tane incirlikte var ama bizim hizmetimizde değil tabi ki,siz heron diyince Amerika heron ilişkisi kurmaya ça... Mesaja git »
Heronlar İsrail'in değil mi neden Amerika'dan istedik hatta Amerika kullanıcı listesinde bile yok Amerika nereden çıktı ki Amerika?... Mesaja git »
ön tarafı niye japonlara benzetmişler ki eski hali gayet güzeldi çok kaslı duruyordu.... Mesaja git »
Arkadaşlar bunlar iddia henüz kesin değil,özelleştirilmiş kart mevzusunda haklı olabilirler çünkü bu karta eklenebilecek yapılabilecek birşey yok gibi... Mesaja git »
Cooler Master yeni ve iddialı oyuncu ekipmanlarını duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Klavye hem bluetooth ile kablosuz hemde type-c ile kablolu kullanılabilmesini sevdim çok iyi düşünülmüş.... Mesaja git »
43000$’lık saat zamanı kendisi ayarlayabiliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
43.000$'a zamanı durduruyor sandım.... Mesaja git »
1440p de 80hz verse Allah bereket versin. Yanına güçlü bir mini pc tarzı bir şey kurup single player AAA(witcher 3) tarzı oyunları konsol kontolcüsüyl... Mesaja git »
Arkadaşları

edi_büdü

yalnızkral

MrCooL_

yasinadin

ziyan82

erkuttekten

sigurdrolf
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Notebook
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109