Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kraix
Gerçek AdUğur
Doğum Tarihi25 Haziran ****
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bol ödüllü yerli yapım Oddmar, Android platformuna geldi başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Şurada ki yerli tartışmasından o kadar bıktım ki böyle başlıkta ki bir konuya bakasım gelmiyor. Sırf yorumlar yüzünden. Biri de çıkıp demiyor ki deney... Mesaja git »
Patriot için ortak üretim ve teknoloji transferi teklifi başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Ortak üretim olayı iyiymiş. Bizimkiler böylelikle kendilerini daha fazla geliştirip gelecekte bunlardan daha iyi savunma sistemine sahip roketler kura... Mesaja git »
Redmi 7 fiyatı 120$ altında olacak başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Şu 625 den bıkmadılar arkadaş. Redmi Note 4X kullanıyorum bu fiyatlarda bundan daha üst bir işlemci çıksın beklerken habire 625 çıkıp duruyor.... Mesaja git »
Gözlerim bu adamı özler oldu artık. Bu olmadığı için Spider-Man serisini bitirebilirler yokluğunu aramam... Zaten iyice 10 yaş altına düşürdüler çizgi... Mesaja git »
Bir tane Shelby GT 500 bilirim o da bu... Eleanor [image]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2f/1968_Ford_Mustang_Shelby_GT_500_fa... Mesaja git »
2019 Toyota Supra tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sonuç olarak bi MK4 olmamış. Viper'ı daha çok anımsattı nedense... Ekstradan bu arabanın Manueli olmazsa eskisi kadar keyif vermez satın alacaklara...... Mesaja git »
SON DAKİKA...TRUMP TÜRKİYE'Yİ TEHDİT ETTİ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende sana soruyorum. Norveç ile isveç'in dünya tarihinde ki yeri nedir? Çoğrafi konumu 5 para etmek 2 ülke. Almanya zaten hristiyan bir toplum oturup... Mesaja git »
valla ben kapattım 2 hafta olacak. telefonu artık ihtiyacım dışında elime almıyorum artık.... Mesaja git »
Işın izleme teknolojisi 5 yıla anca tamamlanır 5 yıla da ne kartlar görürüz kim bilir.... Mesaja git »
Danimarka 9 adet yapay ada inşa edeceğini açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
He doğa'yı katletmişsin he mavi'yi. ne fark eder. Orada kaç milyon deniz canlısı yok olacak. Deniz altı yaşam yok olacak. çiçeği ağacı düşünen denizin... Mesaja git »
Arkadaşları

eaglemania
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
HTC ONE M7, HTC 10
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET ADSL 16 Mbit
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
CaptainXDrake
TV
LG 65UF950v, Samsung 40ES7000
Klima
Samsung
Notebook
Lenovo Z570, Grundig GNB 1599 B1 i7
Dünyadan Futbol
Liverpool FC, AS Roma, West Ham United FC, Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
Clash of Clans
Kraix - LVL 101
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
AMD RYZEN 1600X
Anakart
ASUS CROSSHAIR VI HERO
Sabit Disk
Seagate SSHD 2TB + 8GB
Ekran Kartı
ZOTAC GeForce® GTX 960 AMP! Edition
Kombi
Bosch
Modem
Airties 5760
Beyaz Eşya
Arçelik, Samsung
Hakkında

• Ryzen 1600X
  • ASUS Crosshair VI HERO
  • G.Skill TridentZ RGB 3200 Mhz
  • ASUS STRIX GTX™ 980 Ti O.C.
  • NZXT Kraken x62 Sıvı Soğutucu
  • Transcend 240GB 220S (550MB Okuma/450MB Yazma) Alüminyum Kasa SSD
  • Seagate 2 TB + 8GB SSHD
  • PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass

Sir Crocodile
"Yaralarını yalamak için kaçan köpeklerin adaletten bahsetmeye hakkı yoktur."

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109