Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ysnx17
Gerçek Adyasin xxxx
KonumÇanakkale,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 12 ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gamer kulaklık dükkanıma hoş geldiniz, ürünlerin fiyatları ve durumları başlıklarında yazmaktadır. Kulaklıkların hepsi sıfır ve kullanılmamış dur... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
SON GÜNCELLEME: 19 Şubat 2019 ( STR, LTS, Cost, DAN, NYT, IRIS, CDG2 eklendi ) 12:00'a kadar alınan siparişler aynı gün kargolanır. 23 Şubat CUMA... Mesaja git »
TV Tavsiyeleri || Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar 4 bin tl bütçe var ne önerirsiniz 200 300 artabilir.... Mesaja git »
Hocam pm atıyorum nedense gitmiyor bana bi pm atabilirmisiniz cevap yazayım... Mesaja git »
Pm atıldı.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Son güncellemeden sonra s6 batarya çok kısa sürede bitiyor ve telefon kasmaya başladı sadece bende olsa iyi 4 5 arkadaşımda da aynı şekilde.... Mesaja git »
Dark AquaForce W120 İncelemesi [Su Samuru] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Dark kasanın üstteki fanlar aşağıya doğru üflüyor alttakiler havayı dışarımı atıyor doğrumu anladım?... Mesaja git »
Dark AquaForce W120 İncelemesi [Su Samuru] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Beyler i7 6700k işlemci msi pc mate anakart var.Aquaforca w120 aldım kendi 2 tane fanlarını taktım zalman stg2 kullandım.Boşta 40 derece msi kendi str... Mesaja git »
256bit Powercolor VGA 75 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
SATILIK CRONUSMAX 150TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Cronusmax formunda bulamadım hocam bi linklermisin?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078