Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yacatisma
Gerçek AdAlen ****
Doğum Tarihi25 Ocak 1993
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni iPad Pro ön inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Eskiden bu sitede teknolojiyi bilen anlayan insanlar yazardı, gelinen durum maalesef can sıkıcı. Arkadaşlar bu iPad içerik üretimine odaklı bir cihaz.... Mesaja git »
GREEN CARD ÇEKİLİŞİ (BEN KAZANDIM, SİZDE DENEYİN ŞANSINIZI) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kesin bir miktar yok ABD'nin söylediği, GC kazananların tecrübesine dayanarak belirlenmiş bir değer var o da min. 15.000$. Eğer sponsorunuz varsa bank... Mesaja git »
GREEN CARD ÇEKİLİŞİ (BEN KAZANDIM, SİZDE DENEYİN ŞANSINIZI) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Herkese selam, başvurular başladı. verdiğim link üzerinden yapılmaktadır, kesinlikle bir ücreti vs yoktur.... Mesaja git »
En hızlı Surface cihazı Surface Studio 2 duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Asus VN247H Monitör başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Satıldı.... Mesaja git »
GREEN CARD ÇEKİLİŞİ (BEN KAZANDIM, SİZDE DENEYİN ŞANSINIZI) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Zirveye bir ulaşalımda o zaman durum değerlendirmesi yapmaya lüksümüz olur hocam : )... Mesaja git »
GREEN CARD ÇEKİLİŞİ (BEN KAZANDIM, SİZDE DENEYİN ŞANSINIZI) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bu videoyu izlemem güzel oldu aslında çünkü meslektaşız bu arkadaş ile (o video ağırlıklı çalışıyor sadece), aynen onun gibi yüzlerce ajansa mail atıp... Mesaja git »
7 sene yaşayıp nasıl GC ye ihtiyaç duyuyorsunuz anlamadım o kısmı. FL/ Miami de yaşayacağım, ama her şey yolunda giderse 2-3 senenin sonunda LA ye ge... Mesaja git »
Döviz kuruna bakarsak çok yüklü miktarda bir para ile gitmeniz gerekir. En az 20K dolar lazım tanıdığınız yok ise. Zaten ben bu maceraya ve çekilişe ... Mesaja git »
Benim de tek stres yaptığım konu iş. Çok severek yaptığım ve iyi olduğum bir mesleğim var (reklam ajansında art director olarak çalışıyorum) ama Ameri... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles

trmeto
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094