Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
snipeTR
Gerçek Adteoman caglar
Doğum Tarihi4 Şubat 1964
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell İletişim Merkezi Dolandırıcılığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
halledebildinizmi acaba? sonucunu paylaşırsanız ileride başına benzer birşey gelenler için yol gösterici olabilir.... Mesaja git »
Lord of The Rings STORE ve DAHASI başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
http://i.imgur.com/vPmXxE1.jpg http://i.imgur.com/Z3Ov2wa.jpg http://i.imgur.com/2KlUmYs.jpg evet arkadaşlar bugün elime ulaştı kolye, resiml... Mesaja git »
YÜZÜKLERİN EFENDİSİ VE HOBBIT'E AİT YÜZÜK,KOLYE,BROŞ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
aga kolyeyi kız kardeşime verdim. bana kızgındı biraz bir insanın yüzü salisede nasıl değişir görmüş oldum. böyle kolye felan takan bir insan değildir... Mesaja git »
EURO TRUCK SIMULATOR 2 Logitech Driving Force GT Ayarı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
tutmak ne kelime yalayıp yutuyorum, ama çok hassas ayarlar yapıyorum ve her seferinde aynı ayarları tutturamıyorum. her oyunda farklı farklı ayarlarla... Mesaja git »
EURO TRUCK SIMULATOR 2 Logitech Driving Force GT Ayarı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
yahu bu kadar uğraşacağımıza bir allahın kuluda demiyor ki profil dosyası hazırlıyımda onu paylaşayım... Mesaja git »
YÜZÜKLERİN EFENDİSİ VE HOBBIT'E AİT YÜZÜK,KOLYE,BROŞ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
temiz ve hızlı aşışveriş oldu, resimleri aşağıda :D yanlız şunu söylemeliyim, yüzük güç yüzüğü gibi herkes gerçekten onu elde etmek istiyor :D ... Mesaja git »
yetiştirilme şekli.... Mesaja git »
gümüş arwen kolyesi siparişi verdik bakalım nekadar güzel bişi gelicek resimlerini koyarım buraya.... Mesaja git »
Satılık Fuji Film HS30EXR başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
ben arkadaşa kefilim, dürüst bir satıcı ve iyi bir insandır. iyi satışlar.... Mesaja git »
Satılık Fuji Film HS30EXR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
Arkadaşlar ürün 6-7 aylık. bir arkadaşım trafik kazası geçirdi ve önümüzdeki hafta sonuna doğru ameliyat olacak, çalışamadığı ve sigortadan raporu bit... Mesaja git »
Arkadaşları

AndryTR

DaYWaLkeR
Pano

AndryTR
9 Ocak 2009; 2:13:11
Teoman abiyi tanırım. Çok iyi biridir. Her konuda kendisine güvenebilirsiniz. Bilgisi zaten fazlasıyla ortada. Forumdaki vasfı yüksek nadir insanlardandır...
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
intel pentium II 450
256 SDRam
voodoo3 3000 ekran kartı
80 Gb Hdd
14" CRT monitör (800x600)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.107