Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ChiefOfficer
Gerçek AdIlgın Özgül
Doğum Tarihi1 Ocak 2001
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıBilim, Elektronik (Arduino), Bisiklet sürmek
Konumİstanbul, Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Netflix en güncel internet hızları raporunu yayınladı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kablonet 24 Mbps wireless bağlantı ile TV'den donmadan 4K izliyorum.... Mesaja git »
Pizza Yaptım Nasıl Olmuş [SS’li] [Tarif Eklendi] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
İstek olursa tarifi de veririm,1 saatte hazır Edit : İstek üzerine tarifi paylaşıyorum Hamur : 1 su bardağı oda sıcaklığında su içine 1 tatlı ka... Mesaja git »
Otoban'da benzinin bitmesi.. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam fazla bir bilgim yok ama, sanırım elektrik motoru yüksek hızlarda devreye giriyor. Ayrıca devreye girdiğinde yalnızca kendi başına değil benzinl... Mesaja git »
Bu sabah kaza yaptım-EMNİYET KEMERİ ! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Pek sürücü olmuyorum ama çok sık yan koltukta giden biri olarak araba dururken bile emniyet kemeri takma gibi bir alışkanlığım var...... Mesaja git »
Ps4 slim rezalet oyun performansi hakkinda başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
2013 yılında çıkmış bir cihaz için, kur artışı öncesi fiyatları düşünürsek haksızlık ediyorsunuz. 2014'ten beri 4 sene kullandım tık bile demeden tüm ... Mesaja git »
Telefonların radyasyon oranları açıklandı, Samsung en iyisi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Radyasyon veya ışınım, elektromanyetik dalgalar veya parçacıklar biçimindeki enerji yayımı ya da aktarımıdır.... Mesaja git »
hafif ticari suruculeri neden bu kadar agresif? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bu işin az çok içinde biri olarak bir sürü etken var -Özellikle İstanbul'da mal dağıtırken sürekli park yeri sorunu yaşanması, zaman zaman arabanın ç... Mesaja git »
2019 Volkswagen Jetta GLI ABD'deki fuarda tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Egea'ya benzemiş :d... Mesaja git »
Sedat Peker'den silahlanın çağrısı! başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Çok doğru hocam. Bir AKP il gençlik kolu başkanı silahını göstermişti bana.... Mesaja git »
2019 MAKYAJLI PASSAT TANITILDI başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Analog saatin kaldırılması dışında gayet güzel olmuş. Bir de arka tarafta biraz değişikliğe gidebilirlerdi.... Mesaja git »
Arkadaşları

tsunami_35

YusfRdem

veyselozpolat

PsyBeowulf

Furkankurnaz20

İlkanhasgul

DiNaZ0R

Agarcı Adam

krkshalil

NUM4N

fleenco
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
Steam
Steam
TV
LG
Tablet
iPad 2018
Notebook
Asus
PSN ID
ilginPsyCho
LOL
Sona, Thresh
Kulaklık - Amfi
JBL T450BT, JBL GO2
Clash of Clans
106 Level
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Asus
Kombi
Demirdöküm
Modem
Motorola
Milli Takımlar
Turkiye
Hakkında
Gelişmek istiyorsak bilimden başka çaremiz yok.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188