Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chronics
Gerçek Adtogepi togep
Doğum Tarihi22 Haziran ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Huawei P20 Pro [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam daha bu telefonların ücretiyle bootloader kodu alma işlemi gelmedi. P20 de var ama proda yok. Sana vereceğim linke göz at. Bir abimiz vasıtasıyl... Mesaja git »
Huawei P20 Pro [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yazılımı 128 sürümünden sonra çok bozdular. 128 ve 152 dahil arası olan yazılımları denedim. Tekrar 128 sürümündeyim ve çok memnunum. Kamera yazılımı ... Mesaja git »
Huawei P20 Pro Sürüm Düşürme (Downgrade) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam 152 sürümünde volte aktifti bende şuan çalışmıyor. Nasıl yaptıysanız bizi de aydınlatabilir misiniz.... Mesaja git »
Huawei P20 Pro Sürüm Düşürme (Downgrade) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
128 sürümünde volte ve wowifi deaktif. Fotoğraf kalitesi en iyi olan sürüm maalesef 128 sürümü.... Mesaja git »
Huawei P20 Pro [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üst versiyonlar kamera konusunda 128 versiyonunun yanına bile yaklaşamaz. Pilden gayet memnunum. %5-10 bir kayıp yaşadım sadece.... Mesaja git »
Huawei P20 Pro Sürüm Düşürme (Downgrade) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Huawei P20 Pro Sürüm Düşürme (Downgrade) Uyarılar ve Gereksinim: 1- Bu rehberi tam olarak okumadan başlamamanızı tavsiye ederim, işlemlere başlamad... Mesaja git »
Hocam sizden isteğim zahmet olmazsa, android pie geldiğinde gözlemlerinizi bana PM atarsanız çok sevinirim.... Mesaja git »
156 sürümüne hiç güncellemedim. 152 den 128 versiyona düşürdüm. Huawei markasının sağı solu belli olmuyor bu aralar. Ne yapacakları belli olmaz :)... Mesaja git »
Bu arada telefondan güncelleyici uygulamasını sildim. Artık güncelleme yapmayacak.... Mesaja git »
Hocam supercharge için belli omage değerli 5A kablolar var. Onu takmazsan supercharge olmaz. Ayrıca qualcomm şarj cihazlarının kablolarıda 3A. Şarj ci... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.157