Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chronics
Gerçek Adtogepi togep
Doğum Tarihi22 Haziran ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Mood dediğiniz program hangisi?... Mesaja git »
★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bu telefonun kulaklığından neden düşük kaliteli ses geliyor? SoundCloud programından dinlediğimde mükemmel lakin built-in olan snapdragon audio+ playe... Mesaja git »
Satılık ikinci el Ipad Air Wifi / 3G-4G LTE 16GB Space Gray başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Güncel... Mesaja git »
Merhaba Yaklaşık 6 ay önce başkasından satın alınan Ipad Air Wifi / Cellular (3G+4G) 16GB uzay gri modeli satılıktır. *Cihazın satın alınma... Mesaja git »
20:30 istanbul'da fırtına çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlar ben hortum oluşmasından korkuyorum mazallah. Fena oluyorlar Allah korusun... Mesaja git »
Windows 10 ücretli mi ücretsiz mi? Detaylı bilgi. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
+1. Kesinlikle katılıyorum.... Mesaja git »
Eski yeni Lineage 2 oyuncuları.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bu birazda tercih meselesi :) Az bende bileklerimi nasırlaştırmadım lakin o eski grafik motorunun verdiği hazzı şimdiki ne hikmetse vermiyor. Eski üto... Mesaja git »
Eski yeni Lineage 2 oyuncuları.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ah ahh Nerde o old school dönemi Maceraya C3 ile atıldım ve gracia'da bıraktım. Şimdi gene kontrol edeyim dedim ve etmez olaydım. Oyunun orjinalliği 0... Mesaja git »
L2 Offical Core server Oynamak isteyenler.(Ücretsiz) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ne kadar garip oldum yav. L2 gracia'da bırakmıştım oyunu. Üstüne amma patch ve özellikler gelmiş Oyuna kendimi yabanci gibi hissettim. Valla tekrar ba... Mesaja git »
✰✰BİT PAZARI AKLINIZA GELEN HERŞEY KELEPİR ✰✰ başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
THY uçak kargoyu araştırdınız mı? Desi hesabı var onlarda. Bu arada hayırlı satışlar hocam. Ev değil villaymış... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188