Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Nirv
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi15 Mayıs ****
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 163
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GTX 1180 Çıkış Tarihi Sızdırıldı.(Ön Sipariş 1.530 Dolar) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
bedelliyi beklemedim seni beklediğim gibi vicdansız... Mesaja git »
Ekran Kartı Almak İçin En Doğru Zaman? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yapacağın en mantıklı işlem arkadaşımın tavsiyesidir. Hem ASIC madencilik cihazlarının piyasaya sürülmesi, hem yeni gpu'ların geliyor olması şimdiki b... Mesaja git »
Erdoğan'in BBC'ye verdiği röportaj başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Almanya'da Türkçe'yi değişik öğretiyorlar galiba, algılar kırılmış moruk senin... Mesaja git »
$=4,59 - €=5,37 - £=6,12 | (4 Haziran) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2013'ten beri freelance çalışıp dolarla maaş alıyorum ve sırf bu son iki haftada 950 lira zam almış gibiyim. Buna rağmençevremde veya online ne ka... Mesaja git »
GTX1170 in teknik özellikleri sızdırıldı. 1170 = 1080 Ti başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende heyecanlandım kaynak sağlam diye. Grafik paint terk çıktı Ama yine de totem yapalım, ay hdi inş.... Mesaja git »
Bu gtx 2000 serisi ne zaman gelecek yav ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yürüteceğin mantığı dürteyim. O zaman Amd 4xxx, 5xxx giderken Nvidia niçin 6xx 7xx diye gidiyordu? Kaç gere dicem almayın şu adamları foruma. :D Kon... Mesaja git »
GTX 1180 Ti , GTX 1180 , GTX 1170 GTX 1160 , GTX 1150(Ti) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu arkadaş gibi donanımla ilgilen istinasız tüm Türkler niçin mahalle dedikodusu tadında teori üretiyor anlayabilmiş değilim. "Olaya dahil oldu sizce ... Mesaja git »
Termal Macun Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
N11'den geçen hafta zalman zm-stg2 aldım 30 liraydı. İstersen 1000 liralık macun al, bundan farkı en fazla 1 derece olacaktır.... Mesaja git »
RX Vega 20 3D Mark Performance skoru sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
2006'dan beri forum üyesim, abartısız her dönem bu arkadaşların propagandaları sürüyor. AMD resmen fakir umudu. Bunu kötü bir şey olarak söylemiy... Mesaja git »
Sanırım aşağıdakini söylüyor hocam.... Mesaja git »
Arkadaşları

SamirCakir

cavador

yalnızkral

mehmet328

brave1907
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus Maximus Formula x38 / E8400 CPU
Alıcı: emirbrs
Tarih: 18 Mart 2014; 16:32:21
Yorum
Kesinlikle ve kesinlikle alışveriş yapmayın, paranıza zamanınıza yazık üslubu bozuk, ahlakı bozuk birisi, beni üç gün oyaladıktan sonra gönderdiği ürünler tam bir rezalet pisliğin içinde kaybolmuş, anakartın kutusu arka aynası var demesine rağmen göndermedi(olduğunu sanmıyorum oda yalan) kargo paketi tam bir rezalet yırtık bir kutunun içine gazete kağıdına sarılı bir şekilde kargoya vermiş anakartın mosvet soğutucuları yamulup birbirine girmiş hasar görmüş verdiğim para haram olsun hayrını görmesin, üç gün bununla uğraştıktan sonra karşılaştığım manzara tam bir hayal kırıklığı hakkımı kesinlikle helal etmiyorum
Genel Puan

Ürün: Ipod Touch 2g 8GB -- 160 lira
Alıcı: baserb
Tarih: 21 Nisan 2011; 17:52:10
Yorum
Gercekten ilgili satici ilk para sonra kargo seklinde alisveris yaptim hicbir sorun cikmadi tesekkü
Genel Puan

Ürün: Satılık PSP GO -- 1 Aylık! (350 lira oldu)
Alıcı: praqq
Tarih: 24 Şubat 2011; 10:54:46
Yorum
Tüm sorunlarıma cevap verdi hatta bir satış için olması gerekenden çok daha fazla yardımcı oldu..he
Genel Puan

Ürün: 8GB iPod Nano 4. Nesil
Alıcı: Harun987
Tarih: 21 Şubat 2011; 7:41:55
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık Cort X-6 (275tl oldu) - Fotoğraflar Eklendi
Alıcı: I-Que
Tarih: 6 Aralık 2010; 1:34:50
Yorum
Hiçbir sorunla karşılaşmadık.
İmza
Yine geçen arkadaşlarla..

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078