Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Nirv
Gerçek AdGürkan Mercan
Doğum Tarihi15 Mayıs ****
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 161
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 24 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
suriyeliler koloniler kurmaya başladılar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şu başlıkta nefret kusan tüm ırkçılar sonra kara kara düşünüp avrupalıların niçin Türklerden nefret ederek ırkçılık yaptığını sorgulayıp, eleştiriyor.... Mesaja git »
Senin etrafının bu sebepten mağdur birden fazla erkek arkadaşla dolu olması sence de biraz şüpheli değil mi? Tanıdığın herkes kendisini bu kadar ciddi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar telefonu kılıfsız, çıplak kullanmayı planlıyorum. Eskiden deri kılıflar vardı dışarıdayken kullanmak için. S8 için bu kılıflardan satan yer... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eyvallah hocam saolasın. Uçak ne kelime Ancak bugün Spotify premium aldım ve uygulamanın içinde ses kalitesi ve seviyesini yükseltmek için 2 farklı ... Mesaja git »
Ben de bugün aranıza katıldım, selamlar. Cihaz sahiden çok şık, hızlı ve kullanışlı. Xperia Arc'dan sonra ilk telefonum Ancak bir sorum olacak, kula... Mesaja git »
Eski Starbucks Çalışanının İtirafları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hep onunla bununla tartışma üzerinden olan yaptırımlara çemkirmişsin ki bence sen sorunlu bi tipe benziyorsun. 1- Kötü puan aldıysan ne bekliyorsun, ... Mesaja git »
Desteklemiyorum. 90s master race olarak İngilizce'yi oyunlardan öğrenmeye başladım ve bugün çevirmenlik yapıyorum. Tembel olmayın, öğrenin... Mesaja git »
Merhabalar. Kulaklık 7 ay önce n11 üzerinden alınmıştır. Üst düzey kulaklık bakanlar zaten az çok araştırmıştır nasıl bir kulaklık olduğunu. Tek ekle... Mesaja git »
Merhabalar. Kulaklık 7 ay önce n11 üzerinden alınmıştır. Üst düzey kulaklık bakanlar zaten az çok araştırmıştır nasıl bir kulaklık olduğunu. Tek ekle... Mesaja git »
Benim anlamadığım kaç yaşında insanlarsınız, şöyle eften püften şeylere ilkokullular gibi tetikleniyorsunuz. Bilerek yapmışlarsa da zaten siz böyle ol... Mesaja git »
Arkadaşları

SamirCakir

cavador

yalnızkral

mehmet328

brave1907
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus Maximus Formula x38 / E8400 CPU
Alıcı: emirbrs
Tarih: 18 Mart 2014; 16:32:21
Yorum
Kesinlikle ve kesinlikle alışveriş yapmayın, paranıza zamanınıza yazık üslubu bozuk, ahlakı bozuk birisi, beni üç gün oyaladıktan sonra gönderdiği ürünler tam bir rezalet pisliğin içinde kaybolmuş, anakartın kutusu arka aynası var demesine rağmen göndermedi(olduğunu sanmıyorum oda yalan) kargo paketi tam bir rezalet yırtık bir kutunun içine gazete kağıdına sarılı bir şekilde kargoya vermiş anakartın mosvet soğutucuları yamulup birbirine girmiş hasar görmüş verdiğim para haram olsun hayrını görmesin, üç gün bununla uğraştıktan sonra karşılaştığım manzara tam bir hayal kırıklığı hakkımı kesinlikle helal etmiyorum
Genel Puan

Ürün: Ipod Touch 2g 8GB -- 160 lira
Alıcı: baserb
Tarih: 21 Nisan 2011; 17:52:10
Yorum
Gercekten ilgili satici ilk para sonra kargo seklinde alisveris yaptim hicbir sorun cikmadi tesekkü
Genel Puan

Ürün: Satılık PSP GO -- 1 Aylık! (350 lira oldu)
Alıcı: praqq
Tarih: 24 Şubat 2011; 10:54:46
Yorum
Tüm sorunlarıma cevap verdi hatta bir satış için olması gerekenden çok daha fazla yardımcı oldu..he
Genel Puan

Ürün: 8GB iPod Nano 4. Nesil
Alıcı: Harun987
Tarih: 21 Şubat 2011; 7:41:55
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık Cort X-6 (275tl oldu) - Fotoğraflar Eklendi
Alıcı: I-Que
Tarih: 6 Aralık 2010; 1:34:50
Yorum
Hiçbir sorunla karşılaşmadık.
İmza
Yine geçen arkadaşlarla..

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110