Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
forumman
Gerçek Ad 
KonumBolu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
takip... Mesaja git »
Satılık Kutulu Tertemiz PS4 Oyunları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Selamlar , Oynayıp bitirdiğim Ps4 oyunlarımı satıyorum. Hepsine tertemiz baktım. Kesinlikle hiç bir sorunları yok ve kozmetik açıdanda süper durumdal... Mesaja git »
PEUGEOT 208 SAHİPLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Her halükarda enerji vermek için kontak şart diye düşünüyorum. Başka bazı markalarda içinde oturanlar için 10 dk geçici çalma izni olduğunu biliyorum.... Mesaja git »
Üstad yorduysam hakkını helal et. Bana o susturma tuşu sadece sesi kesiyor gibi geldiği için tekrar sordum. Dediğin olaya dikkat etmedim. Teşekkürler.... Mesaja git »
Üstadım, o tuşa tıkladığında komple sesi kapatıyor. Benim sorduğum çalmayı durdurma.. Sesi kesmek sorun değil.... Mesaja git »
Arkadaşlar, araç kullanım klavuzunu da okudum ama bulamadım. SMEG ekranda flash disk'ten mp3 müzik parçası oynatırken durdurmak mümkün mü? mümkün ise ... Mesaja git »
Ben kısa bir araşturma yaptım. Malum alışveriş sitesinde lastikpoint diye bir firma 155TL'den veriyor lassa snoways 3. Eşimin eski arabasına sava a... Mesaja git »
İyi dilekleriniz için Teşekkür ederim. Aynen belirttiğiniz gibi keyfi satmadım. Biliyorsunuz C-Max zaten keyfi satılacak bir araç değil.... Mesaja git »
Değerli arkadaşım; dediklerine %100 katılıyorum. Yıllar önce daha Bolu Dağı tüneli yeni açıldığında tanıdığım bir polis arkadaşımın feryadını ilet... Mesaja git »
Verdiğiniz bilgiler gayet güzel. İnsan aracını iyi tanımalı, değil mi? :) Ben EPROM versiyonuna dikkat etmedim. Bir bakayım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2012 C-max Tdci Titanium
PS3 Slim 120 GB PAL.
Acer İconia Tab a501

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078