Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shkoksal
Gerçek AdSeyit Hacı KÖKSAL
Doğum Tarihi24 Mart 1995
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
El freni boşa çıktı :( başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Nasıl kopar ki bu kadar sağlam bir şey, acaba bağlantı noktalarındaki yerleri falan mı kopuyor/kırılıyor? Bir de bugün el freni kolunun içini açtım,... Mesaja git »
El freni boşa çıktı :( konusunu başlattı (4 sa. önce)
Selamlar dostlar. Aracım Megane 2 1.5 dci. Ankaralıyım, mâlumunuz yollar kar, çamur, tuz derken araçlar için korkunç bir hal aldı. Ben de aracımı bugü... Mesaja git »
Fluence dynamique privilage veya touch plus başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Selamlar hocam. Açıkçası ben boşline bir araca binmek yerine donanımlı ve göze hoş gelen kozmetik detaylı araca binmeyi seviyorum. İçinde kendinizi da... Mesaja git »
El freni boşa çıktı :( konusunu başlattı (20 sa. önce)
Selamlar dostlar. Ankaralıyım, malumunuz yollar kar, çamur, tuz derken araçlar için korkunç bir hal aldı. Ben de aracımı bugün Konya Yolu Kadoil’de ku... Mesaja git »
Amerikalılar dünyadaki petrolü yediniz bitirdiniz lan... Mesaja git »
Subaru'nun 341 beygirlik özel versiyonu STI S209 tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Amerika’da yaşayıp şu araca binmek vardı...... Mesaja git »
13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Wisdom ile Clash Royale oynuyordum sanırım ya ahahaha, Haroeris hocam ile:)) KaptanHK hatırlar belki :D... Mesaja git »
Büyük, güçlü ve ince | MSI GS75 Stealth başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Abi kısa ve öz şekilde harika anlatmışsın. Sonuna dek izliyorum videolarını, takipçilerinle kaynaşman, bizleri benimsemen, bizler için emek vermen tak... Mesaja git »
En performanslı 1.6 dizel başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Her 1 beygir aşağı yukarı 7 kiloya denk geliyor. Dolayısıyla 100 hp 1000 kg avantajlıdır. Soruya gelirsek 1.6 dci 130 hp Megane almak mantıklı. Ara... Mesaja git »
Snapdragon 855'li Lenovo Z5 Pro GT elimizde! Türkiye de ilk başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sen mükemmel bir insansın ya. Donanımhaber’in en önemli kişiliği, iyi ki varsın. Telefon f/p açısından müthiş. Daha fazla beklentisi olanlar xperia ... Mesaja git »
Arkadaşları

Haroeris

mrregya

javalos06

the_executioner_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109