Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Polwenan
Gerçek Ad 
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ViewSonic 4K ve Oyuncu Monitör Tavsiyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bu model 1080p kullanılırsa, tazeleme frekansı maksimum kaç olur? düşük çözünürlükte 120 hz e çıkabilen 4k monitörünüz var mı? Bende farklı amaçla kul... Mesaja git »
GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
GittiGidiyor'un tüm indirimlerine tek bir platformdan ulaşmak için; Kolaylık oluyor. Kampanyaların detayları da mevcut.... Mesaja git »
ASUS VDSL / ADSL MODEM AC56U konusunu başlattı (bir yıl önce)
2 ay önce satınaldığım modemi, fiber internete geçtiğim için satıyorum. 2 senelik garantisi devam etmektedir. ?Modem wifi AC standardını desteklemekt... Mesaja git »
Boyner - 21 Aralık En Uzun Gece Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Aslında uygun baya. Normalde bu ayakkabı 300-400 TL civarı. Bknz: Boyner'de 213 TL olmuş. Bazı ürünlerin fiyatları baya iyi. Üstelik %25 indirim v... Mesaja git »
Büyük Boyner İndirimi Başladı! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben de baya sevdim bu kampanyalari. Ozellikle ayakkabi ve kozmetik dikeyi basarili. Cok uygun urunler mevcut. Ustelik kupon kodlari da efsane.... Mesaja git »
Buyuk Boyner İndirimleri Basladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Boyner'de en güncel ve hesaplı indirimleri buradan takip ediyorum. Kelebek indirimleri, indirim kodları, özel promosyonlar vs için bookmark ettim ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Alınık Pes 2016 region TR ya da avrupa primary ya da çift hak... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
WITCHER 3 Primary endonezya psn 30 TL Sec forumda DARK SOULS 2 Primary US psn 25 TL Sec forumda İkisini birden ala... Mesaja git »
SATILIK WITCHER 3 & DARKSOULS 2 konusunu başlattı (2 yıl önce)
WITCHER 3 Primary endonezya psn 30 TL Sec forumda DARK SOULS 2 Primary US psn 25 TL Sec forumda İkisini birden alana o... Mesaja git »
Yeni bir Vanilla server(Nostalrius) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
pvp horde tarafındaki arkadaşlarla tanışmaya açığım. Gurutar karakter adıyla ulaşabilirsiniz. wotlk'da bırakmıştım oyun basitleştiği için, nosta... Mesaja git »
Arkadaşları

hurshit

cihanyukseldi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109