Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
berkay9800
Gerçek Adberkay örs
Doğum Tarihi14 Nisan 1990
Konumİzmir,Ödemiş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 70
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mi 5s Ekran Tamiri Yapan Varmı Acil.... konusunu başlattı (4 ay önce)
selamun aleykum izmir ici veya dısarıdan guvenilir mi cihaz tamir eden varmı cihazimi yaptirmam gerek suan ekran takilacak suan ustunde ekran yok bana... Mesaja git »
ARABA SEVDASININ SONUNA GELDİK TERCİH YARDIM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Merhaba arkadaşlar ben araba almayı düşünüyorum yaklaşık 3 senedir bu olay için para biriktiriyorum. Öğrenciyim babam da destek olacak. Bazı arkadaşl... Mesaja git »
Öğrenciye max 9 bine araç tavsiyesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Arkadaslar köy yerinden okula gidip gelmek için mecburen arac almam gerekiyor şuan fiat uno düşünüyorum. Beni yolda bırakmayacak sıkıntı çıkarmayacak ... Mesaja git »
Öğrenciye max 9 bine araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
bi kişide gelip doğru duzgun cevap yazmamış arkadaşım temiz bi serçe aldı daha 1 ay önce motoruna herşeyine baktırdı arabada tık ses yok sorunsuz sıkı... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 4 Carbon Kılıf başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Merhaba, Çin den yanlış sipariş ettiğim kılıfı aldığım fiyata satıyorum :) Kendi cihazım redmi pro olduğu için benzer tasarımda olan redmi note 4 kıl... Mesaja git »
Xiaomi mi 5s plus 6\128 gb 1350 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Elimde şuan çok az kullanılmış xiaomi mi 5s plus 6 128 gb modeli vardır. telefon sıfıra yakın temizliktedir . Telefon 1350 tldir Son fiyattır pazarlık... Mesaja git »
ibrahim kardeşimden 2.alışverişim herşey on numara kargo profesyonel cihaz redmi note4x yağ gibi akıyor herşey için teşekkürler... Mesaja git »
!!!!Satılık One Plus One!!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Cihazda ezik çizik vs. yoktur.Çok temiz kullandım.Sadece arka kapak yüzeyinde kırmızı kılıf kullanımına bağlı kılıfın çok az bir miktar boyası geçmişt... Mesaja git »
MEIIGOO M1 6GB RAM 64GB ROM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
MEIIGOO M1 6GB RAM 64GB ROM Android 7.0 Nougat MTK6757V Helio P20 octa-core, max 2.3GHz 6GB RAM 64GB ROM 5.5" İPS EKRAN ( 1920X1080) DUAL ARKA KAMERA... Mesaja git »
(ALINIK) ACİL Mİ5 ARANIYOR SİYAH konusunu başlattı (9 ay önce)
Selamun Aleyküm sıfır veya sıfır ayarında mi5 SİYAH arıyorum tekliflerinizi bekliyorum pilotlar lütfen yazmasın iyi günler...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Çok Temiz Sorunsuz Xiaomi Redmi Note2 (ACİL)
Alıcı: cepAnkara
Tarih: 30 Nisan 2017; 10:32:10
Yorum
dürüst ve güvenilir bir arkadaş .teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: Sıfır Gibi Orjinal Nike Ayakkabı FİYAT DÜŞTÜ
Alıcı: kaanim
Tarih: 4 Ocak 2016; 16:33:26
Yorum
arkadaş iyi bir insan.ürünle ilgili küçücük bir sıkıntı oldu ama aramzda halletik.
Genel Puan

Ürün: ORJİNAL Adidas sl72 Nike aır replika İNDİRİMMM
Alıcı: mr jingles
Tarih: 20 Ağustos 2015; 22:52:52
Yorum
Güvenilir ve dürüst bir arkadas,sorunsuz alışveriş,tesekkürler.
Genel Puan

Ürün: ----
Alıcı: Ahmet-Fe
Tarih: 14 Şubat 2015; 11:00:34
Yorum
İlgili bir arkadaş güven konusunda sıkıntısız. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Silinebilir...
Alıcı: nur_sel-seda
Tarih: 28 Ağustos 2014; 17:36:07
Yorum
Alışveris esnasında ödeme sorunu yaşasakta iyi alışveriş oldu. Berkay iyi bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: (Referans İlanı)
Alıcı: brkilk
Tarih: 25 Ağustos 2014; 12:23:35
Yorum
Genel Puan

Ürün: (Referans İlanı)
Alıcı: brkilk
Tarih: 25 Ağustos 2014; 12:17:41
Yorum
Hızlı karggo güvenilir insan fakat gönderi içeriği eksik.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078