Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mr.biceps
Gerçek AdSerdar Gökhan
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 37 sn. önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mate 20 pro kullanıyorum ekran filmi varken parmak izi okuyucu çalışıyor... Mesaja git »
Pixel 3 XL'e QWERTY klavyeli kılıf geldi: Evo Type başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Güzel ama tutmaz klavyeler zaten çok pratik... Mesaja git »
Bloombergin haberleri genelde asılsız çıkıyor ama hadi bakalım... Mesaja git »
Snapdragon 855'li Lenovo Z5 Pro GT elimizde! Türkiye de ilk başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar illaki birilerini eleştirmek veya karalamak zorunda değiliz. Onlarda insan ve kalpleri kırılıyor. Teknoloji adına ufak bir çivi çakan bir e... Mesaja git »
iPhone fiyatlarında beklenen indirim Çin’de başladı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Maximum 700 dolar seviyesine indirmesi lazım yoksa satışları toparlayamayacak... Mesaja git »
Dükkan giderlerini çıktıktan sonra kalan ücret bu, daha fazla kazanılır fakat restoran veya fast food işine girmek lazım o zaman. Güney ingilterede uf... Mesaja git »
Terzi&Kuru temizleme dükkanım var hocam... Mesaja git »
İleri düzey konuşur anlarım ama burda doğup büyümeyen tillahi gelse İngiliz aksanıyla konuşamaz. Gırtlağın hangi anadile alıştıysa o şekilde ömür geçi... Mesaja git »
Merhabalar, yapacağınız işe göre değişir tabiki ama ben terzi dükkanı için aşağı yukarı 10 bin sterlin harcadım hersey dahil.... Mesaja git »
Ankara anlaşması ile hocam, kendi işinizi kurmak şartı ve yeterli miktarda sermayesi ile iş planı hazırlasanız başvurabilirsiniz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094