Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ciksman
Gerçek AdMustafa Selman Güneş
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox one s 500 gb gamepadsiz konusunu başlattı (11 gün önce)
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ya anlamakta zorluk cekiyorum once kulup al-lttihad ile transfer gorusmesi yapiyor sonra belhandanin maas konusu icin suudlarla anlasmasini bekliyoruz... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar bende bağimlilik yapti her oyuncu satis haberinden zevk almaya başladım artık belhanda,serdar,eren, mariano,fernando,maicon satsınlar h... Mesaja git »
tetteh ve haraslin icin bi oyuncu daha satilmasi lazim 3.5 m€ ya iki transferi tamamlayamazlar sanki... Mesaja git »
imzami atarım ek olarak illa sol acik alternatifi lazimsa antalyali maicon sozlesmesini feshetti kesinlikle iyi bir secenek olur... Mesaja git »
antalyali maiconu antalyadan cıkmadan kampa goturup sozlesme imzalatsinlar bu adam 6 ay oynasa araplara 4-5 e okutulur... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bence ozandan sonrasi icin alindi bi tane de tecrubeli stoper alinacaktir 3.5 degil de 2.5 filan okey abi... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2m alacagi varmis serdarin cidden bu yonetim basiretsiz .. serdara borcunu öde sonra 2m' a satsan ffp icin butce acarsin ama bunu dusunemiyorlar... Mesaja git »
ahhh trezgeuet'yi alsaydık alev alırdı bu takım hala istiyorum adamın bize gelmesini belki de haziran ayında neden olmasın??... Mesaja git »
sen onyekuruyu tamamen silmişsin kafadan senin fikrini değiştirebiliceğimi sanmıyorum ve sen de haklı olabilirsin fikir ayrılıkları oldukça normaldir ... Mesaja git »
Arkadaşları

FakülteninReyizi

Ronan.

Ecmelpasa

Hz.Vici0us
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği 2016

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094