Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NEMESIS_1453
Gerçek AdENES EYİGUN
Doğum Tarihi14 Nisan 1983
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Beyler ps4 e kac tane ana hesap ekleyebiliriz bilgisi olan var mi??... Mesaja git »
★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Beyler bu itemleri nasil bosaltiyoruz bilen var mi??... Mesaja git »
PS4-İZMİR Grubu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhabalar arkadaşlar, Bakıyorum da yeni nesil ile beraber İzmir'den PS4 almaya niyetli çok kişi var.Bu konu altnda toplanırsak hem ilk... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ikiside iyi oyun ama last of us efsanedir... Mesaja git »
Guncellemeyi yapıp oyle dene duzelirbendede oldu aynisi... Mesaja git »
Beyler benim ps4 e sticker yaptim ama sokerken iz birakti cikmiyorust kapak alabilecegim bir yer var mi?... Mesaja git »
PS4-İZMİR Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Beyler elimde ps4 sticker vargod of war temali25 lira fiyat ilgilenen pm atsin... Mesaja git »
PS4-İZMİR Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Beyler elimde ps4 sticker vargod of war temali25 lira fiyat ilgilenen pm atsin... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Beyler merhababenim ps4 modeme 25 mt mesafedeve kabloyla bagli.10 sefer aciyorsam ps4 u 8 inde internete baglanilamadiip alinamadi.lan kablosu bagli d... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Beyler merhaba benim bir sorunum varbenim ps4 modeme 25 mt mesafedekabloyla bagliama her defasinda internete baglanilamadi diyorhep ayarlari yeniden y... Mesaja git »
Arkadaşları

_rom_

hasomen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
psn:NEMESIS_1453
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Nokia

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098