Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NEMESIS_1453
Gerçek AdENES EYİGUN
Doğum Tarihi14 Nisan 1983
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam iki kere cagirdim servisi sonuc alamadim..film izlerken bile bariz belli oluyor karanlik sahnelerde garantisi bitmeden servis cagirin sonuc alam... Mesaja git »
Insallah bakalim hayirlisi olsun... Mesaja git »
Arkadaslar merhaba mu9000 model tv de bulutlanma sorunum var..servis bu ariza degil diyor..panel değişimi istedim..samsung red verdi..tuketici hakem h... Mesaja git »
GOLD WIRELESS STEREO HEADSET (SONY PS4 OFFİCİAL) - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Arkadaslar teknosa dan new gold wirelles headset aldim önceki gold wirelles headset 2.0 eski versiyona gore ses cok az geliyor..uygulamayı indirdim.am... Mesaja git »
SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ayni sorun bendede mevcut ve sol kosede artti bu bulutlanma bu hafta servis cagiricam 6000 lira verdim siyah sahnelerde bile belli oluyor sinir bozucu... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds PS4 (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaslar pro da oynuyorum ama grafikler icin 4k guncelleme gelecekmi bilgisi olan?... Mesaja git »
PS4-İZMİR Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaslar psn turkiye hesabim satılıktır ..bu hesabi kullanmiyorum almak isteyen izmir ici varsa yuzyuze goruserek mail hesabini degisip vericem arka... Mesaja git »
Arkadaslar psn turkiye hesabim satılıktır ..bu hesabi kullanmiyorum almak isteyen izmir ici varsa yuzyuze goruserek mail hesabini degisip vericem arka... Mesaja git »
KODAMANLAR TOPLULUĞU (PS4);BF V BULUŞMALARI... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mantıklı..bf4 ten sonra en cok keyif aldigim oyun oldu bu.... Mesaja git »
KODAMANLAR TOPLULUĞU (PS4);BF V BULUŞMALARI... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaslar mangalar kac kisilik 5 kisi mi?10 kisi oyuna giricez ayni haritada ayni takimda oynamak istiyoruz nasil ayarlayabiliriz?... Mesaja git »
Arkadaşları

_rom_

hasomen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
psn:NEMESIS_1453
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Nokia
PSN ID
enes_eyigun

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109