Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahmet.
Gerçek AdAhmet Gözütok
Doğum Tarihi5 Eylül 1986
KonumAntalya,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 50 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Benim kendi şahsımı ilgilendiren kısımları yazayım, Evet iyi niyet, ihmalkarlık, amatörlük (türlü isim koyulabilir) nedeniyle yapılan hatalar var ama ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Aslında anlıyorsunuz ama kaos yaratıp eğlenecek yer arıyorsunuz sanırım. Amazon'a sunamayacağımız hiçbir şey yok. Her şey yasal bir şekilde ilerliyor.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar Amazon'un konudan haberi var. Amazon Almanya ile bir çalışa yürütüyoruz. Belli ki yazıştığınız adamların Türkiye'ye dair bir bilgis... Mesaja git »
Bunun gizli saklı bir tarafı yok ki günün sonunda ben de sizler gibi bir Amazon müşterisiyim. Girip Amazon'dan alışveriş yapıyorum. Ortaya bir olumsuz... Mesaja git »
Kardeşim seninle defalarca telefonda konuştuk halen neler yapıyorsun. Keşke birazcık etik anlayışın olabilseydi. Şimdi gelip neler diyorsun.... Mesaja git »
Ofise buyurup gelen tüm arkadaşlara konun detaylarını anlatabilirim. Kapımız herkese açık :)... Mesaja git »
Ofise buyurup gelen tüm arkadaşlara konun detaylarını anlatabilirim. Kapımız açık :)... Mesaja git »
Yazdıklarımı okudunuz mu acaba?... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, Sanırım bir takım yanlış anlaşılmalar var öncelikle bunları hızlıca düzelteyim. Mesajlara eklenen referans kodu ile ilgili olarak... Mesaja git »
Milli Füze Projeleri için dev adım! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Öyle anlaşıldığını düşünmüyorum aslında. Zaten konuları takip eden herkes de bir tanesinin ihracat amaçlı bir versiyon olduğunu biliyordur. Tabi herk... Mesaja git »
Arkadaşları

gun

patren

ANDREI

anadolu_83

musty578

darkest earth

sadece50

muharrem.05

ThbrK

General.

kenbu

SteveMeade

Erıs

cc_A17

byhn38

Mamihlapinatapai

mhmtvrs64

m.hüseyin

KIZILBEY

Maymununu Satan Adam

mobiluzman26

mcquazer

Phoera
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188