Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
smnckgzr
Gerçek Adosman çok
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
yurt dışı telefon kayıdı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yurda ilk giriş yapmasından itibaren 120 gün olarak biliyorum. Bu arada ülkeden çıkış yapsada gün sayımı devam ediyor diye biliyorum.... Mesaja git »
Yazık çok yazık. :(... Mesaja git »
Genellikle Camtasia programını kullanıyorlar. Camtasia ile ekranındaki görüntüyü kaydedebilir ve daha sonra youtube'da paylaşabilirsin.... Mesaja git »
Atv kanalı son bir haftadır Hızlı ve Öfkeli serisini yayınlayıp başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Güzel bir bakış açısı :)... Mesaja git »
Clan İsimleri - Türkçe ve İngilizce 2019 konusunu başlattı (5 gün önce)
Türkçe Clan İsimleri Karanlık İttifak ADAMGİLLER GOY GOY Konsey Tekbir Devlet-i Aliyye Fecr-i Ati Çeyrek Altın Turkish Farm Kaptan-ı Derya TÜRKİYE Nov... Mesaja git »
Katlanabilen telefon elimizde başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu yeniliğin tutacağını sanmıyorum.... Mesaja git »
Whatsapp'ı açmadan mesajlar gelmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yorumlarda da belirtildiği üzere bunun üç sebebi olabilir. Telefonun düşük güç modu, kullanılan bir uygulama-uzun pil ömrü için ve son olarak operatör... Mesaja git »
vpn tavsiyesi olan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Turbo VPN'i kullanıyorum tavsiye ederim. Şuradaki yazıya da bakabilirsin.... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ülkedeki diğer şeyler gibi futbolunda tadı kalmadı. Zaten böyle bir vaziyette birşeylerden keyif almak pekte mümkün değil maalesef.... Mesaja git »
Ali Koç'un gelmesini bende istiyordum ama maalesef toplulumuz çok nankör. Yıllarını fenere veren Aziz başkanın ayrılış şekli çok yanlıştı. Ve bence fe... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094