Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Indie Sever
Gerçek AdDoruk Özcan
Doğum Tarihi9 Şubat ****
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 81
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Konuya tarafsız bireysel kullanıcı incelememi ekledim.(En altta) Telefonu alıp almamak konusunda arada kalan arkadaşların umarım kafalarındaki soru iş... Mesaja git »
O konuda hiçbir sorunu mevcut değil en azından ben öyle bir şey deneyim etmedim. Aklınıza takılan bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya ça... Mesaja git »
MSI Geforce RTX 2060 GAMING Z 6GB 192Bit GDDR6 DX12 Ekran Kartı başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Ne diyeyim bunlara da uygun fiyat diyorsanız, RTX 2060' ı standart bir soğutma bloğuna sahip tek/çift fanlı bir soğutma çözümü kurtarmaz ve ısınır... Mesaja git »
MSI Geforce RTX 2060 GAMING Z 6GB 192Bit GDDR6 DX12 Ekran Kartı başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Çift fanlı Palit modeline bakabilirsiniz 360 Euro' ya satılıyor.(Kargo dahil 372 Euro galiba.) Dediğim gibi bu fiyatlar insanların bilgisizliğinde... Mesaja git »
MSI Geforce RTX 2060 GAMING Z 6GB 192Bit GDDR6 DX12 Ekran Kartı başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Amazon.de' ye bakın isterseniz, 2600 TL' ye RTX 2060 kesinlikle alınabilir bir kart değil. TR' de fiyatlar şişirildi ne kadar yüksekten sa... Mesaja git »
MSI Geforce RTX 2060 GAMING Z 6GB 192Bit GDDR6 DX12 Ekran Kartı başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Fiyatı fazla, RTX 2060' ın ederi 2500 TL değil... Mesaja git »
Sar değerlerini de konuya ekleyeceğim hatırlattığınız iyi oldu Ekleme: SAR değerleri ilk mesajın altına eklendi.... Mesaja git »
ASUS Zenfone Max Pro, 64GB 1398,50 TL Amazon başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
İşe yaradı mı bari?... Mesaja git »
ASUS Zenfone Max Pro, 64GB 1398,50 TL Amazon başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
ASUS' un teknik servisi TR üzerindeki en kötü servislerdendir sanıyorum ki şansınıza kötü yönlerini görmemişsiniz. En az diğer teknik servisler kadar ... Mesaja git »
ASUS ZenFone Max Pro M1, Limitless Gaming ZenFone Max Pro (M1), sizi şimdiye kadar mümkün olabileceğini düşündüğünüz olağanüstü performansın ve dayanı... Mesaja git »
Arkadaşları

Technics

pcwolf28

monster34

Coolermaster_Türkiye

eotmn.9

Kagoca

blttalas

The Loner

GearBest.com

esondere

Mukarnas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Zyxel VMG3312-B10b VDSL2/Fiber Modem
Alıcı: argesus
Tarih: 17 Ekim 2018; 17:35:45
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti. Yardımsever bir arkadaş, tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: SATILIK - Airties Air 5650TT VDSL2/ADSL2+ Modem
Alıcı: metebyr
Tarih: 2 Ekim 2018; 19:14:02
Yorum
ilgili birisi, alışveriş esnasında güven verdi yardımcı oluyor sattığı ürün hakkında. kendisine teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Referans İlanı - Origin Hesabı(A Way Out+Battlefield 1+Sims 4)
Alıcı: SCoksoyluer
Tarih: 28 Ağustos 2018; 13:36:39
Yorum
İlgili bir arkadaş. Sattığı ürünün arkasında duruyor.Her türlü yardımcı olmaya çalıştı. Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Steelseries Stratus XL(Yeni nesil) - SATILIK
Alıcı: yiğit kaya
Tarih: 12 Şubat 2018; 17:17:34
Yorum
Güvenilir ve dürüst arkadaş. Ürünler kaliteli ve temiz. Ürünleri ödeme sonrası gönderdi. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Elimdeki AK 47 Skinlerini ve Oyunları Alış Fiyatıma Satıyorum!
Alıcı: UzaktanKomando
Tarih: 18 Şubat 2017; 20:20:31
Yorum
güvenilir dürüst insan alışveriş için teşekkür ederim..
Genel Puan

Alıcı: djoguzhan55
Tarih: 12 Şubat 2017; 15:36:45
Yorum
Rocket League i ben almış bulunmaktayım ilk havaleyi geçtim sonra oyunu yolladı ilgili ve hızlı satıcı
Genel Puan

Alıcı: Kagoca
Tarih: 11 Şubat 2017; 23:30:27
Yorum
Çok temiz bir alışveriş oldu. Satıcı isteğim üzerine parayı almadan oyunu verdi. Farklı zaman ve günlerdeki mesajlarıma direk şekilde döndü.
İmza
Nvidia GT 420M ile oyun dünyasını kendi çapında fethetmiş, indie oyun aşığı, teknoloji meraklısı bir bilgisayar kullanıcısı...
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC
Steam
DarkMallet
Notebook
Acer
İşlemci
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094