Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
efexefex
Gerçek AdORHAN AYDIN
Konumİstanbul, Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YAPI KREDİ NUVO | (ŞUBESİZ BANKACILIK) | kampanyalar - fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Birinci derece akraba olması gerekir. Eş-kardeş-çocuk-anne baba gibi.... Mesaja git »
YAPI KREDİ NUVO | (ŞUBESİZ BANKACILIK) | kampanyalar - fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Evet aktarılabiliyor.... Mesaja git »
HEPSİBURADA - 50tl WORLDPUAN başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
1.000 Tl ye 50 TL puan sadece worldcardda var. Diğerleri 75-100 Tl civarında. Adioscardın avantajı kalmadı.... Mesaja git »
LG 47LB670V 47" başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Filmleri altyazılı izlerken her seferinde altyazı kod ayarını yeniden Türkçe yapmak gerekiyordu. Son güncellemelerden sonra bu sorun çözüldü.... Mesaja git »
Gölgelemeye takılırsanız işiniz zor. Hele ki maçkolikseniz daha zor. Bu ayardaki tvlerin pek çoğunda bu sorun mevcut.... Mesaja git »
!!! Cinemaximum !!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Merhaba, 3d filmlerde geçerli midir? Açıklama göremedim... Mesaja git »
Sahibinden.com, hürriyet gibi kanallar bende de var. Default olarak geliyor sanırım.... Mesaja git »
LG LB730V modelinin kurulumunu dün itibariyle yaptırdım. Eski serideki LA740 modeli benim fiyat kriterlerimin üzerindeydi. Fakat LB730 yeni modeli... Mesaja git »
LG 47LB670V 47" başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
arkadaslar bu yenı dusmus ayrıntılı bılgı sahıbı farkı konusunda bılgı verebılırmı? la serısı ıle ne farkı var http://www.hepsiburada.com/li... Mesaja git »
Bugün LB730 modelinin kurulumunu yaptırdım. Henüz inceleme fırsatım olmadı. Akşam tüm incelemeleri yaparak LB730 modelini almak isteyen arkadaşlarla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125