Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hetfield
Gerçek Adyakup kaya
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2004
2. el mesaj sayısı: 435
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aslan parcam. 5 yasinda.... Mesaja git »
Lincoln-gremio başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Al bonservisi kirala.... Mesaja git »
Lincoln-gremio konusunu başlattı (bir yıl önce)
Şimdi botofago- gremio maçını izliyorum. Lincoln adında genç muhteşem. Daha 18 yaşında piyasa değeri tranfermarket de 750 bin euro görünüyor. Şimdi A... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Benim kadrom bu. Ne Arfa ne de Lima ya ihtiyaç var. Lens. Kiralık sol bek ve stoper. Kalan tüm para forvete. Sol bek ve stoper olmasada olur.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Valbuena yi ortaya almak için.sol açığa kimi koycaz? Ben diyorum ki. Ben arfa_ ve Lima forvet arkası oyuncular. Bunun yerine. Lensi alıp 10 numara val... Mesaja git »
Sağ bekten sol açık çıkarmak çok mantıklı değil bence. Dirar sol açık oynatabiliyorsa belki bu şekilde valbuena ortaya alabiliriz. İsla hırslı istekli... Mesaja git »
13 un 1.5-2m unu kajer alacaktır muhtemelen. Burada 4 alıyordu. Orada daha az para alacak deniyor.bizimle 1 yıllık daha sözleşmesi vardı. Sevilla ile ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
İnşallah hem avrupada başarılı, hem sezon sonunda 4. yıldızı takacağımız bir sezon olacak. Yeni sezonun tüm Fenerbahçelilere kupalarla dolu ve hayırlı... Mesaja git »
2017 YILI GÜNCEL BEİN SPORTS LİG PAKETLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
BEN YAKLAŞIK 5 yıllık didgürk üyesiyim. şu anda lig tv şampiyonlar hd+film+ mobil lig tv paketi var. 100 tl aylık ödüyorum. şimdi iptal edip 4 k lı bi... Mesaja git »
Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
teşekkür ederim .süper oldu.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

JaSoN_

profiterolll

ea_wanted

patato

Spoon!

saglamturk

tecno_mania_1903

Balea
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
FENERBAHÇE, FENERBAHÇE
Hakkında
Olmaz ya,belki gelirsin sabah,Bu umutla koydum başımı yastığa.
Olmaz ama,belki güzel kokunu çekerim ciğerlerime,uyanır uyanmaz
Olmaz ama, yakan dudakların dudaklarımda uyanırım yeni güne
Olmaz ama, olmaz olmaz demeyelim hayatta
ne olur ne olamaz.

Metali ya hissedersiniz yada hissetmezsiniz,Metal size o her şeyi ele geçiren güç hissini vermiyorsa,saçlarınızı diken diken etmiyorsa,bunları hiç anlamayazsınız.Öyle olsun anlamayın.Çünkü etraftaki 40000 metal hayranına bakıyorumda,sissizde idare edebiliyoruz.

www.izmirbitmeyenkartus.com

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188