Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
LostHope
Gerçek Adömer faruk ,
Doğum Tarihi28 Mayıs ****
KonumUşak, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Almanyanın bizi kıskanmaması mümkünmü şu fiyata beyler lütfen biraz mantıklı olun... Mesaja git »
Mate 20 lite Mobil veri sorunu konusunu başlattı (24 gün önce)
Arkadaşlar selam 1 hafta önce Huawei Mate 20 lite aldım.Telefonumda mobil veri yönünde bir sıkıntı var.Ne zaman mobil veriyi açsam youtube videoları a... Mesaja git »
★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Arkadaşlar selam 1 hafta önce Huawei Mate 20 lite aldım.Telefonumda mobil veri yönünde bir sıkıntı var.Ne zaman mobil veriyi açsam youtube videoları a... Mesaja git »
AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
62 saat sonunda oyunu yüzde yüz şekilde bitirdim.Çevirmen arkadaşların emeği sayesinde türkçe oyun keyfinin zirvesini yaşadım.Ellerine emeklerine sağl... Mesaja git »
Konsolum olmamasına rağmen çevirilimesine çok sevindim.Umarım böyle güzel bir oyunu türkçe görebiliriz.Kolay gelsin ,başarılar.... Mesaja git »
Konsolum olmamasına rağmen çevirilimesine çok sevindim.Umarım böyle güzel bir oyunu türkçe görebiliriz.Kolay gelsin ,başarılar.... Mesaja git »
WW Golf 1.0 1.4 TSİ comfortline için fiyat alan varmıdır.İyi forumlar.... Mesaja git »
2000-2500 TL F/p bulaşık makinesi önerisi acil konusunu başlattı (3 ay önce)
2000-2500 tl arası Bulaşık makinesi önerisi lazım arkadaşlar acil.Yarın alınacaktır.F/p kullandığınız ürün önerilerinizi bekliyorum.İyi akşamlar.... Mesaja git »
Konu silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bir istihbarat birimi olarak baba... Mesaja git »
Apple ve HSBC den haberim dışında ödeme mesajları gelmesi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Teşekkürler hocam bende şüphelendiğimden hiçbir linke tıklamadım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141