Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ysuleymany
Gerçek AdSuleyman YILDIRIM
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
1- Ayrılacak bütçe ; Android Tv Box seçiminde ürünün fiyatı en belirleyici etken. Bir görüşe göre belirli modellerin haricinde garanti olmadığı için ... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Teşekkürler, saygılar.... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
TV'imde bluetooth yok. Soundbar'ı TV'ye kabloyla bağlayıp, soundbar'ın bluetooth'dan bluetooth kulaklıkla sesi alabilir miyim?... Mesaja git »
Samsung C260 2015 takvimi yok eklenebilir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu telefondan yıllar önce bende de vardı, bozuldu, attım. Takvim 2015'e kadar olduğu için, sonrasında ne olacak diye merak ederdim.... Mesaja git »
ANKARA LLUMAR CAM FİLMİ 299 TL /// ANDROİD OTO MULTİMEDYA SİSTEMLERİ 1649 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Antalya sıcağı için hangi seriyi önerirsiniz? AT mi, ATC mi? Aşağıdaki şekilde arkalar çok koyu mu olur? Ön sağ ve sol 1 numara (%35) Arka sağ ve sol... Mesaja git »
Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP AKN KALKTI !! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
5 yildir kullandigim SOL Fiber'den Netspeed 35Mbit VDSL'ye gectim. Ortalama 25-30 Mbit hiz aliyorum. 2 gundur kullaniyorum, kopma vs yok. 6 ay... Mesaja git »
tüm zamanların en iyi 5 oyunu ciddi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
- half life 2 - minecraft - fallout new vegas - call of duty 4 - last of us tartışmasız... Mesaja git »
ADATA SU650 Kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Su650 240gb aldim, pc ucmaya basladi. Guncelleme filan yapmak gerekiyor mu?... Mesaja git »
PM'den gonderdiginiz mesaj ve ilginiz icin tesekkurler.... Mesaja git »
Vodafone, 1 Aydir Kullandigim Interneti Iptal Etti! konusunu başlattı (16 gün önce)
1 ay once, SOL altyapili Vodafone fiber basvurusu yaptim. Modem kuruldu, 2 gun boyunca aktivasyon sorunu var denildi, internete giremedim.2. gunun son... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109