Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
letsxxx
Gerçek Adışıltan geçievi
Meslekbarmen
İlgi Alanlarıpc modifikasyon overclock teknoloji
KonumEdirne,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık NIXEUS EDG 27 144 hz İPS 2k monitör satıldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Amazon Ocak ayı faturalı sıfır olu piksel ışık sızması olmayan bir üründür Orijinal kutusu duruyor Kendim kullandım ilk kullanıcısıyım ... Mesaja git »
⚖OCAK 2019⚖ AKK(AKN)'sız Yani HIZ DÜŞMEYEN Tüm Paketler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
25MBps altı AKK'sız paketleri paylaşmayacağım(10MBps, 16MBps gibi) zira AKK'ya girince zaten o hızlara düşüyor 1. Türk Telekom Fiber Altyapısı... Mesaja git »
Çözüm için teşekkürler. Bir daha böyle bir sorun yaşanmaması ümidiyle iyi çalışmalar... Mesaja git »
Öncelikle merhabalar, arkadaşımın(tolga akıncı) bana doğum günü hediyesi diye sipariş ettiği msi gaming set i indirimli bir şekilde alıp benim ev adre... Mesaja git »
Trust 22256 Oyuncu Koltuğu Seti 599tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Trust 22256 Gaming Koltuk + Trust 21512-2213 Gaming Klavye ve Mouse 599,00 TL Bence sıcak, N11 550 - 50 kuponuyla 544 tl ye mal edebiliyorsunuz... Mesaja git »
Eski bir ap Shaco Twitch Yayıncısı arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Oha yıllar sonra foruma bir bakayım dedim ve olaya bak adıma konu açılmış selamlar ölmedim buralardayım buyur ne için arıyorsun beni merak ettim... Mesaja git »
1 tane film önerisi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Uzun zamandır film izlemiyorum böyle aşırı kaliteli film arıyorum.Şunu izlemeden ölme dediginiz filim varmıdır?1 tane öneri kategori öenmli deil.... Mesaja git »
SATILIK QPAD GRIN LARGE başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
tarafımdan alınmıştır iki tarafada hayırlı olsun... Mesaja git »
Alinik Corsair veya Razer Mekanik Klavye başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
170tl ye askerliğim geldiğinden dolayı satmayı düşündüğüm sorunsuz razer blackwidow tournament edition stealth mekanik klavyem var ilginirseniz ayrınt... Mesaja git »
ASUS CROSSHAIR IV FORMULA ANAKART + AMD PHENOM X6 1090T İŞLEMCİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
eski sistemimde kullandığım efsaneler hala bence 3 sene gideri var ,) iyi satışlar... Mesaja git »
Arkadaşları

Gravidius

exptouch
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Corsair 450D Maximus v gene motherboard2500k cpu V8gts cpu coolerG-skill ripjaws X 4*4 quad 1600mhz ddr3 cl9 ramMsi Tf Oc gtx 770 gpu 1tb wd black hddKingston Hyperx 3k ssd (120*2 raid 0)Corsair Af Series 4*120 white led fanCorsair AF Series 2*140 white led fanAsus BW-12D1S-U Blue RayAkasa Fc Six Fan Controller

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109