Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
caneycaney
Gerçek Adcaney caney
Doğum Tarihi7 Mart 1982
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 86
Son mesaj tarihi: 25 dk. önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maliyeden Gelen Yüzbinlerce Liralık Vergi Cezaları? başlıklı konuya yorum yazdı (25 dk. önce)
Defalarca yazıldı okuma problemin varsa o ayrı tabi. Avrupadaki kdv+gelir vergisi Türkiye'den daha fazla yani bunu avrupada yapsa daha fazla ödem... Mesaja git »
Maliyeden Gelen Yüzbinlerce Liralık Vergi Cezaları? başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
hesap doğrudur.Ortada şuan için bir ceza yok. Uzlaşmayı reddedersen ceza alabilirsin gerisi sana kalmış... Mesaja git »
Maliyeden Gelen Yüzbinlerce Liralık Vergi Cezaları? başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Gayette normal ciddi bir durum.Ortada ceza falan yok. Asgari ücretle çalışan adamdan %15 kesiliyor. Çok kazanandan çok , az kazanandan az kesilmesi ga... Mesaja git »
Maliyeden Gelen Yüzbinlerce Liralık Vergi Cezaları? başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
arkadaşlar konu açık ve net karmaşık değil. Konu sahibi arkadaş önce 2017 yılı için 200.000 lira kazandım dedi. Sonrasında benim mesajımdan sonra mesa... Mesaja git »
Maliyeden Gelen Yüzbinlerce Liralık Vergi Cezaları? başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Son edit tarihin 16:15 Benim attigim mesaj 16:14 Kiyamam sana... Mesaja git »
Maliyeden Gelen Yüzbinlerce Liralık Vergi Cezaları? başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Adama bak yilda 200 bin lira gibi ucuk bir rakam kazanip sifir gelir vergisi vermis ve bunu cok normal goruyor. Sakamisiniz nesiniz ya siz? Hem de c... Mesaja git »
Maliyeden Gelen Yüzbinlerce Liralık Vergi Cezaları? başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Kardesim sence burasi bunun cozum yerimi? Sen bana zaten bildigim sorunlari siralayarak bu isleri cozecegini falan mi saniyorsun? Banane cunku ;... Mesaja git »
Maliyeden Gelen Yüzbinlerce Liralık Vergi Cezaları? başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Geldim kendi yorumumu birakip gittim. Sacma sapan alintilar yapan cevap vermeye calisan sizlersiniz ben degil. Yaptigim yoruma AKP Li is adami verg... Mesaja git »
Yahu banane kardesim X kisi odemiyorsa? Konu sahibi arkadasin savunulacak ne tarafi var onu soyleyin? Gidip mahkemelerde ariyamadigniz haklarinizi ... Mesaja git »
Maliyeden Gelen Yüzbinlerce Liralık Vergi Cezaları? başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Ortada bir saygisizlik yok. Siz hukuk disi bir sey yapmak istiyorsunuz buyrun yapin ve vergi odemeyin. Maliye tepenize gelirse sonra da konu sahib... Mesaja git »
Arkadaşları

PAN-TURK

Cengaver53

nabiaga

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK LOGITECH G402 Hyperion Fury Gaming FPS Mouse
Alıcı: HTTP54
Tarih: 19 Haziran 2016; 1:41:13
Yorum
Genel Puan

Ürün: SIFIR CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL10 Kit Ram
Alıcı: Duna
Tarih: 21 Ağustos 2015; 19:28:32
Yorum
Güvenilir arkadaş. Kargo konusunda çok özenli. Yeni alışverişlerde görüşmek dileğiyle.
Genel Puan

Ürün: GİGABYTE R9 280 OC 3X WİNDFORCE 3 GB 384 BİT
Alıcı: XavierPedro
Tarih: 30 Mayıs 2015; 20:38:21
Yorum
güvenilir satıcı.
Genel Puan

Ürün: SATILDI SIFIR 2x GİGABYTE R9 280 OC 3X WİNDFORCE 3 GB 384 BİT
Alıcı: TMRT
Tarih: 2 Nisan 2015; 13:35:29
Yorum
Sorunsuz alışveriş (:
Genel Puan

Ürün: REFERANS SIFIR EVGA GEFORCE GTX 970 SSC ACX 2.0+ 256 BIT 4 GB
Alıcı: TorwaK
Tarih: 27 Şubat 2015; 22:16:41
Yorum
Güvenilir bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SIFIR EVGA GEFORCE GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB 256 BİT //// GİGABYTE R9 280 3X WİNDFORCE 3 GB
Alıcı: TorwaK
Tarih: 27 Şubat 2015; 22:14:38
Yorum
Güvenilir bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: KİNGSTONE 2 GB 800 MHZ CL6 RAM DDR2 RAM
Alıcı: tomshardware
Tarih: 25 Şubat 2015; 13:54:01
Yorum
Dürüst ve uyumlu satıcı, temiz ve sağlam ürün, hızlı alışveriş. Bundan iyisi olamazdı. :)
Genel Puan

Ürün: MSİ P35 NEO2-FR
Alıcı: oasikhan5
Tarih: 25 Şubat 2015; 11:07:42
Yorum
İlgili bir arkadaş. güzel bir alışverişti. ancak kargo ücreti bir anakart için oldukça yuksek sayılabilir. yine de ürün problemsiz elime ulaşti. kendisine teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SAPPHIRE ATI 4830 512 MB 256 BİT REF
Alıcı: Emphire
Tarih: 22 Şubat 2015; 15:44:24
Yorum
İlgili alakalı bir arkadaş.Ürün söylendiği gibi eksiksiz ve sorunsuz. Kargoyu çok hızlı gönderdi.Sıkıntısız alışveriş yapılacak kaliteli bir dh üyesi.Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SATILIK SIFIR CORSAİR H100İ EXTREME CPU COOLER
Alıcı: Tipofset
Tarih: 31 Ocak 2015; 15:15:47
Yorum
İlgi ve alakası için teşekkürler. Kargo çok hızlı :)
Genel Puan

Ürün: SIFIR CRUCİAL BALLİSTİX SPORT 8 GB(4x2) DDR3 CL9 1.5V 1600 MHZ RAM
Alıcı: Humboldt
Tarih: 15 Ocak 2015; 16:31:37
Yorum
Hızlı ve pratik bir alışveriş oldu. Ürün söylendiği gibi sıfır durumda. Henüz deneyemedim ama sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Tekrardan teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: SIFIR İNTEL G3258
Alıcı: fire_guard
Tarih: 14 Ocak 2015; 17:08:41
Yorum
Mükemmel kargolama.. kutunun içine hava yastıkları ile en az hasar olasıluğunı bile düşünmüş sağolsun.Ayrıca ürün açılmamıs 0 dı.Satıcı A++ kalitede 2gün beklemesini rica ettim rezerve ettirdim sağolsun kırmadı.Şiddetle tavsiye edilecek bir satıcı...
Genel Puan

Ürün: SIFIR Sandisk 240GB Ultra II Sata 3.0 Ssd && Samsung 120GB 840 EVO SATA 3.0 SSD
Alıcı: Mave®ick
Tarih: 4 Ocak 2015; 3:09:24
Yorum
Gözünüz kapalı alış-veriş yapabileceğiniz gayet güvenilir bir arkadaştır. İyi satışlar diliyorum.
Genel Puan

Ürün: LOGİTECH WİRELESS GAMİNG HEADSET G930 7.1 SURROUND SOUND 240 TL
Alıcı: BellOfHeaveN
Tarih: 13 Aralık 2014; 19:42:04
Yorum
sorunsuz hızlı alışveriş oldu.teşekürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156