Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
m.f.b
Gerçek Adm.fatih bozkurt
Doğum Tarihi22 Haziran 1988
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 249
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EVDE TEMİZ KULLANILMIŞ BİLGİSAYAR (320.TL) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
komple 260 tl uygunsa pm... Mesaja git »
Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
iphone 6 almayı düşünüyorum. apple.com.tr ile zorlu avm deki fiyat arasında ne kadar var bilen varsa yazabilir mi ?... Mesaja git »
Piranha Destek Cevaplıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
piranha cougar aldım ürün gayet hoşuma gitti fakat mp4 video lar olmasına rağmen videoları açmadı. bazılarını sadece ses olarak açıyor bazılarını hiç ... Mesaja git »
Canon 550D 18-135 ve 50 mm konusunu başlattı (5 yıl önce)
Merhabalar, Merakım sebebi ile aldığım Canon 550D Fotoğraf Makinası ve 18-135 ve 50 mm sabit odaklı lens 16 gb hafıza kartı ile birlikte satıyorum. ... Mesaja git »
Satılık Canon 18 55 II Objektif + UV Filtre konusunu başlattı (6 yıl önce)
Merhabalar, yeni objektif aldığım için Satılık Canon 18 55 II Objektif + UV Filtre satıyorum. Çok az kullandım tertemiz duruyor. boş durmasına gönlüm ... Mesaja git »
adrescigkofte üzerinden verdim. ORDER-12222NYjI00100756 kod bu kargo girilmemiş gözüküyor. fatihteyim umarım sıkıntı olmaz... Mesaja git »
bir adet sipariş verdim 3 kg olanından siparişim vaktinde gelir umarım. 3 kg sülale boyu yicez artık :=)... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: suicide Orijinalden alıntı: m.f.b webcam driverini nerden bulabilirim nasıl aktif hale getirecem bi türlü bulamadım :(... Mesaja git »
webcam driverini nerden bulabilirim nasıl aktif hale getirecem bi türlü bulamadım :( parmak okuyucu yüz tanıyıcı falan yazıyordu alırken freedos ald... Mesaja git »
İphone 3GS 16gb başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Resim olsa iyi olrdu... Mesaja git »
Arkadaşları

SAVIAR

Orgeneral

dennes

fenerbostan007
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Herşeyde Biraz Sen Varsın....
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094