Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emre2538
Gerçek AdY.Emre Simsek
Doğum Tarihi28 Ocak 1987
Meslekİnşaat
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASUS ROG Swift PG278Q [2560x1440 144 Hz G-Sync] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Biraz daha beklesinler de dolar iyice uçsun ondan sonra getirsinler bari(Yoksa bekletmelerinin sebebi bu mu)... Mesaja git »
Asus R9 280X DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 (600TL) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
hiickimse nikli arkadaşla prensipte anlaşıldı.:)... Mesaja git »
Asus R9 280X DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 (600TL) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
cevap yazdım ama gelmedi mi? tekrar bakayım kusura bakmayın.... Mesaja git »
19.05.2014 Vatan bilgisayardan aldım.Herhangi bir kusuru yoktur.Her şeyi tam.600tl... Mesaja git »
Asus R9 280X DirectCU II TOP(Ankara içi 600) konusunu başlattı (5 yıl önce)
satıldı... Mesaja git »
Anakart+İşlemci+Ekrankartı=1500-1800 Oyun+Program bilgisayarı için başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Marka tavsiyeniz var mı ısı problem olur mu?... Mesaja git »
Anakart+İşlemci+Ekrankartı=1500-1800 Oyun+Program bilgisayarı için başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Herkese teşekkür ederim.O zaman sağlam bir ekran kartı ve soğutucu almak mantıklı.... Mesaja git »
Anakartı değiştireyim mi ona gerek var mı. Pek anlamadığımdan aslında tamamen değişmeyi düşündüm... Mesaja git »
Alalı 4 sene oldu heralde yanlış hatırlamıyorsam. Eski sistem yetirli mi diyiyorsunuz... Mesaja git »
Teşekkür ederim peki ekran kartı konusun da MSI veya Asus fark eder mi veya amd nin tafsiye edebileceğiniz bir modeli... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094