Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ramazanedis
Gerçek Adramazan edis
Doğum Tarihi25 Ocak 1996
MeslekTeknik ressam/DGS HAZIRLANIYOR
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dell e2317h monitör konusunu başlattı (10 ay önce)
Merhaba Dell e2317h monitör aldım 23.8 inch gri den gri ye 8ms monitör genel kullanıyoru oyun da asetto corsa project cars gibi similasyon oyunları oy... Mesaja git »
Dell e2317h monitör ekran yırtılması yardım konusunu başlattı (10 ay önce)
Merhaba Dell e2317h monitör aldım 23.8 inch gri den gri ye 8ms monitör genel kullanıyoru oyun da asetto corsa project cars gibi similasyon oyunları oy... Mesaja git »
Vücudumda statik elektrik var sürekli yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
aynı sorun bencede var ofiste çalışırken sürekli elektrik çarpıyor kıvılcımı rengini gördüğüm bile oldu kıyafetten değil o kesin birde millet yazmış ... Mesaja git »
Asus X556UF-XX045D notebook RAM önerisi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
bende aynı laptop var spd biraz karışık bişey onu boş boşverin kingston marka 1600 mhz 8 gb bi ram alın 8 şart değil tabi 4 de alabilirsiniz ama 1600 ... Mesaja git »
Jet Motoru Yapımı... İçeri >>> başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bende yapmayı düşünüyorum teknik ressam (makine tasarım) çizimi varmı 2d 3d yada İstanbul da iseniz iletişim kurabilirsiniz ben kompresör fanı araç tu... Mesaja git »
alınık mod sticker 771-775 konusunu başlattı (bir yıl önce)
acil 771 den 775 sticker lazım xeon işlemci için lazımSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Tavsiye edebileceğiniz sağlam metal kılıf varmı aliexpress de olur hb daki gibi dandik ler olmasın ... Mesaja git »
Telefonu hepsiburadan aldım evo garantili altın rengi olması gerekiyorfakat açtım pembe renk çıktı aradım kutuyu açtınız olmaz diyor ne yapmalıyım... Mesaja git »
Bende sipariş verdim ama inşallah global rom yüklü gelir öyle olursa iade ederim peki nasıl anlarım global mi yoksa cin sürümü oldugunu... Mesaja git »
Aynen e edevlet üzerinden şikayet etmek lazim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063