Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
capricorn79
Gerçek AdCapri Corn
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 44
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sanalmarkette uygulamasında barkodlu sorgulama olayı iptal olmuştu. Buradan bir arkadaş Migros uygulamasındaki MKOLAY uygulamasından Migros mağazasını... Mesaja git »
Ne Alırsan Al, HSBC Advantage ile Al! TOPLAMDA 110 TL NAKİT PUAN başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
05327504477... Mesaja git »
Bayram hediyeniz hezeyandan, jestini yapta iphone amerika fiyatina başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dün mail göndermişler, Babalar Günü ile ilgili. Orada kampanya kodu yazıyordu.... Mesaja git »
HIZLI İLETİŞİM İÇİN TELEFON NUMARAM - WhatsApp - >>>>> * 05059659045 * .ALDIĞINIZ KODLAR AYNI GÜN GEÇERLİDİR. ONLINE OLMASAM BİLE ME... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Lipton 900gr siyah inci ve earlgrey bizim sanal markette var ama yanlarında ekstra bir ürün hediyesi görünmüyor. Yine de alsak demlik poşetler gelir m... Mesaja git »
[ Lütfen Okuyun ] - İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz. - "Uygulama Özel"... Mesaja git »
Donanımhabere Özel Tüm ürünlerde %20 İndirim Kuponu başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Merhabalar, Ben de ne zamandır aradığım tişört katlama aparatından ve birkaç ufak üründen aldım bakalım inşallah hüsrana uğramayız. Ödemeyi Garanti ... Mesaja git »
HSBC - Minimum 3 Taksite ilk taksit değeri kadar puan (TEKRAR) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
teşekkürler, n11'den alışveriş yaptım şimdi. Ekranda kart numarasını girince CardFinans diye göründü kartım.... Mesaja git »
HSBC - Minimum 3 Taksite ilk taksit değeri kadar puan (TEKRAR) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
n11'den de birşeyler alınca kampanyadan faydalanılıyor mu acaba?... Mesaja git »
HSBC - Minimum 3 Taksite ilk taksit değeri kadar puan (TEKRAR) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Arkadaşları

mersinli_m
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Hizlial.com 200'e 50TL indirim kodu satılıktır
Alıcı: alperturgay
Tarih: 2 Nisan 2014; 10:54:37
Yorum
İmza
Önce zarar verme!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094