Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alperen450
Gerçek AdAlperen
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Buradan incelemeyi görüp sipariş ettim aliexpressten, 32 günde geldi. Lakin son seste sol kulaklıkta patlama sesi geliyor patlak hoparlörler tarzı. So... Mesaja git »
Mi Max 2 mi? yoksa Mi 5 Prime mi? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Hocam ben mi5'i sattım mi max 2'ye geçtim. Tip olarak daha hoş. Ses daha berrak ve şiddeti daha yüksek (stereo hoparlörün etkisi var). Geçen gün Türki... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu ★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bildirim ışığı sadece beyaz renk evet. Instagram kullanmıyorum ama whatsapptan gelen bildirim konusunda eski telefonum xiaomi mi5 de öyleydi. Bir kaç ... Mesaja git »
Uygun fiyattan Redmi Note 4, redmi 4x... başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Kendisinden Mi Max 2 aldım. Parayı gönderdikten sonraki 1 saat içinde kargoya verildi ve direkt kargo takip numarasının bulunduğu kağıdın fotoğrafı ta... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Hocam benim de bugün elime geçti cihaz. Siz miui 9'a nasıl güncellemiştiniz internetten indirerek mi? Güncelleyiciden gözükmüyor da beta olduğu için s... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Sadece bir videoda dikkatimi çekti zaten benim de ama o da kameradan kaynaklıymış farklı videolar izleyince sağdan soldan üstten alttan görünüşlerinde... Mesaja git »
Oyun konusunda sıkıntı yok valla telefonda oyun oynamak 4 5 yıl öncenin hevesiydi benim HTC wildfire s zamanları falan daha Androidin yeni yeni gelişt... Mesaja git »
Ben de mi5'ten sonra tercihimi yine xiaomiden yana kullandım mi max 2 sipariş ettim gelecek inşallah 1-2 gün içinde :) Yurtta kalıyorum zaten bu telef... Mesaja git »
Uygun fiyattan Redmi Note 4, redmi 4x... başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Değerli hocam mi max 2 mevcut mu elinizde? Parayı denkleştirmeye çalışıyordum 1180 gibi bir indirimli fiyat gördüm sizde son fiyat mıdır bu? Telefona ... Mesaja git »
Hocam mi max 2 mevcut mu elinizde? Özel mesaj attım size ama sonradan attığım mesajı göremedim o yüzden burdan soruyorum iki tane mesaj atmış bile ola... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086