Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gtx295
Gerçek Admustafa
Doğum Tarihi19 Nisan 1993
KonumSeçiniz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 84
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Paylaşılan GPU belleğini nasıl azaltırım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
ekran kartınız zaten paylaşımsız herkesde öyle görünüyor fakat normal belleği 4 gb. sisteminize bios update yapoın ve ram lerinizi kontrol edin... Mesaja git »
Anakart aldım kutusu açılmış geldi başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Teknobiyotik genellikle bios update yapıp size yollar anakartınızı. Şayet toz izleri vs yoksa kartta sorun yoksa kullanın. Tr de genelde zaten kutusun... Mesaja git »
İşten Çıkarıldım (teselli konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
inşaat sektörü artık batıyor 1 yıl içerisinde dahada kötü olacak. Kendinizi geliştirip yurtdışında çalışacaksınız yada şirket kuracaksınız. Tr de artı... Mesaja git »
8000 TL Bütçe ile AMD RYZEN başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
tam 8000 bine getirilebilir sistem. oynadıgınız oyunlar neler bunlarıda söylerseniz ona göre sistem önerilir. 480gb ssd şimdilik yetecektir daha sonra... Mesaja git »
8. Nesil 300 serisi anakartlar 9. Nesil işlemciler ile uyumu. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bazi Anakart larda islemci olmasa dahi update yapabiliyorsunuz Ama tabiki hepsine yok fakat aldiginiz yere sorarak yaptirabilirsiniz. Size update yapi... Mesaja git »
Geri Ödemesiz 3500 TL Nasıl Bulunur? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Varsa kupon hocam pm goruselim :)... Mesaja git »
Kabloları doğru mu bağlanmış yardım edermisiniz başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Göruntu olarak sorun olur onun disinda sorun olmaz. 2600 igpu yok harici kart baglamalisiniz goruntu icin... Mesaja git »
Farklı Marka 2 Adet RAM Birlikte Çalışır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
elixir aslında iyidir. fakat isimler pek duymamanız normal sorun olacağını bende sanmıyorum aynı mhz ve cl değer ram alırsanız... Mesaja git »
Kabloları doğru mu bağlanmış yardım edermisiniz başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
daha iyi yapılabilirdi. özenmeden kurmuşlar Ryzen sistem aldınız sanırım işlemci numaranız nedir ? 2400g gibi bişey ise görüntü alabilirsiniz ama r5 2... Mesaja git »
PUBG İÇİN SİSTEM ÖNERİSİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
r5 2600 rx570 li sistem yetecektir. Şuan da en çok f/p sistem bu malesef. hem güncelleme yapabiliyorsunuz hemde yeni sistem... Mesaja git »
Arkadaşları

demircibu

b0Ni

IRuthless

mtnei

Ouzzz

serverkesili

Themistokles

sepkov

arddsc38

Bagivup

ramco77x

sinanbasar

fthyrr1976fy

smhbrsy

psikomalist bey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.219