Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
snomask
Gerçek AdAdı Soyadı
Doğum Tarihi3 Şubat ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 36
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 28 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bir video izlenmesine 1,40 tl mi veriyormuş YouTube. Arada istatistik olmaması kafa karıştırıcı. Bir yerlerde bir hata var. İnsanlar 0,10’ lardan bahs... Mesaja git »
MACBOOK PRO FORMATLANMIYOR. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
usb'yi doğru şekilde bootable yapabildiyseniz eğer, bilgisyarı açtığınızda option (alt) tuşuna basılı tutarsanız başlangıç ekranında görmeniz gerek.... Mesaja git »
OS X Yosemite downgrade edilebilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Elinizde yükleme dosyaları varsa usb üzerinden yükleyebilirsiniz ama bilgisayarınızdaki herşey gider. yani format atarak yapılabilir. yada daha önc... Mesaja git »
Spectre güvenlik yamaları iPhone'ları yavaşlattı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Dostum burada bahsedilene göre pil durumu iyi olan ve güncelleme yapılan iphone 6'larda skor olarak 1550 puan alınmış. dolayısıyla bu testteki skorun ... Mesaja git »
Spectre güvenlik yamaları iPhone'ları yavaşlattı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bataryası değişmemiş deniyor. Buradaki düşüş bataryadan olmasın?... Mesaja git »
Sütaş 700 gr Taze Kaşar 13,99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aslında ben çok uzun süre dolapta kalıp küflenmeyince korkuyorum. içinde ne kadar koruyucu varsa artık. Sert klasik yada kaşar peynirler küflenen bö... Mesaja git »
Lg 49 inc 630 2600tl abim kacirmayin başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bende lg webos 1.4 kullanıyorum ama kanal sıralaması mevcut. yeni versiyonda mı kaldırmışlar anlayamadım?... Mesaja git »
YANIYOR DEFACTO 1 ALANA 1 BEDAVA başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
benim bildiğim Defacto, LCW'nin tedarikçi ve üreticisiydi. sonra kendi markası adı altında satmaya başladılar.... Mesaja git »
2 KG Balparmak Bal 44.90₺ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Söylediğiniz sahte bal test yöntemi için şöyle bir yorum gördüm :) "REÇELDE DENEDIM BIZIM TAMEK REÇEL ORJINAL BAL ÇIKTI....INANMAYIN....REÇELDE VE P... Mesaja git »
3 in 1 Mont 79.95 tl (tükendi) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
demek ki iade gelen ürünleri tekrar satışa koydular... Mesaja git »
Arkadaşları

bkadem
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook Pro, iMac 27"
Otomobil
Ford Focus TDCI
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TurkNet
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
MacBook Pro
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
4.297